همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

چاپخانه چاپ سررسید چاپ بروشور گاموت

دانستنی

نحوه کار دستگاه چاپی ملخی شبیه به ماشین تحریر قدیمی و سابق است. در این دستگاه حروف سربی به جوهر آغشته شده و روی كاغذ قرار می گیرند. اگر نیاز باشد طرحی توسط دستگاه ملخی چاپ شود باید در ابتدا طرح را روی كلیشه سربی بسازند. نسبت به دستگاه آفست که گاموت به صورت گسترده و مترمکز از آن استفاده می کند این دستگاه چاپ ملخی مدرن نیست. قابل ذکر است در حین انجام کار ملخی صدای جالب و خاطره انگیزی ایجاد می کند.

چاپخانه چاپ سررسید چاپ بروشور گاموت

چاپخانه چیست

چاپخانه که در کتب تاریخی با اسامی مطبعه ، دارالطباعه و باسمه‌خانه به آن اشاره شده است. کارگاهی است که نسبت به تجهیزاتی که در آن وجود دارد و لولیشن آن دارای مساحت های متفاوت است. در این کارگاه به تولید و چاپ بروشور ، چاپ تقویم ، چاپ سررسید و سالنامه ، لیبل ، تولید جعبه دستمال کاغذی و جعبه دارو ، چاپ کاتالوگ و چاپ کتاب، نایلون تبلیغاتی دیگر محصولات چاپی پرداخته می شود. در این کارگاه دستگاه هایی وجود دارد که برای چاپ و برش از آن بهره برداری می شود.

صنعت چاپ قدمتی دیرینه دارد و می شود اذعان داشت که از چین باستان سرچشمه می گیرد. در ابتدا آشوریان که هزاران سال قبل از میلاد می زیستند، به روی خشت‌هایی که از گِل رس تهیه می کردند، مهر می‌زدند. انگشتر خاتم کاری شده که از دوران باستان مورد استفاده قرار می گرفت بر همین اساس تهیه میشد.در چین باستان و دوران سلسلهٔ تانگ، قدیمی‌ترین آثار از صنعت چاپ مشاهده شده است. در این آثار، خطوط و طرح ها به روی صفحه‌ای چوبی حکاکی میشد. سپس مانند مهر عمل می کرد و روی پارچه چاپ می‌شد.

ماشین آلات و تجهیزات چاپخانه گاموت

دستگاه چاپ افست

نوعی از چاپ است که توسط چرخش دو استوانه مرحله چاپ افست انجام میشود. روی یکی از استوانه ها نوشته و تصاویر قرار می گیرد، توسط نیروی فشار استوانه دیگر این طرح روی کاغذ چاپ می شود. سرعت کار این ماشین چاپ چندین برابر بیشتر از ماشین چاپ مسطح است. ماشین چاپ گاموت برنرین دستگاه های آلمانی موجود در بازار است.

دستگاه دو ورقی چهار رنگ

دستگاه ملخی

نحوه کار دستگاه چاپی ملخی شبیه به ماشین تحریر قدیمی و سابق است. در این دستگاه حروف سربی به جوهر آغشته شده و روی كاغذ قرار می گیرند. اگر نیاز باشد طرحی توسط دستگاه ملخی چاپ شود باید در ابتدا طرح را روی كلیشه سربی بسازند. نسبت به دستگاه آفست که گاموت به صورت گسترده و مترمکز از آن استفاده می کند این دستگاه چاپ ملخی مدرن نیست. قابل ذکر است در حین انجام کار ملخی صدای جالب و خاطره انگیزی ایجاد می کند.

دستگاه چاپ طلاکوب و فویل کوب

در گاموت چاپ طلاکوب توسط ماشین آلات مدرن انجام میپذیرد. طبق سلیقه مشتریان چاپ طلاکوب در لوگو آنها یا نام شرکتشان یا تبریک سال نو و هر قسمتی که مدنظرشان است انجام می گیرد.

خدمات پس از چاپ 

دستگاه برش در چاپخانه

این دستگاه چنان قدمتی دارد که شاید هم تراز با خود صنعت چاپ باشد. در گاموت پرینت ما از دستگاه برش تمام اتوماتیک استفاده می کنیم که نهایت ظرافت و دقت را در برش ها دارد.

چاپ سلفونی

پس از چاپ هنوز کار با محصول تمام نمی شود بلکه گاهی برای ایجاد استقامت و محکمی بیشتر لایه ای نازک که به آن پوشش سلفونی می گویند توسط دستگاه سلفون کش چاپ به روی آن چسبانده می شود. این مرحله عموما قبل از برش انجام می گیرد.

بخش های یک چاپخانه

بخش های یک چاپخانه

چاپخونه

چاپخانه گاموت شامل تمامی خطوط بالا می باشد. یعنی دارای بخش چاپ آفست که دارای دستگاه های مدرن و مختلف چاپ است، بخش چاپ ملخی، دو ورقی چهار رنگ و دو رنگ ، بخش برش ، بخش طلاکوب و فویل کوب در لاین های متفاوت وجود دارند.

افراد متخصص چاپخونه

مجموعه گاموت در این بحران همچنان توانسته پابرجا بماند. متاسفانه بسیاری از همکارانمان در این زمینه ورشکست شدند و کارگران چاپخانه شان شغل خود را از دست دادند. ما در گاموت دارای بیست چاپچی متخصص هستیم. که توانسته اند با دقت و ظرافت و همچنین توانایی که در ایجاد و تولید تمامی رنگهای cmyk دارند سفارشات سازمان ها و شما مشتریان عزیز را در نهایت زیبایی تحویل دهند.

چاپخانه در مرکز شهر تهران

از آنجایی که چاپخانه گاموت در مرکز شهر تهران واقع شده است رضایت تمامی شرکت ها را به دست آورده است. زیرا برای ارسال نمونه و یا تحویل بار زمان بسیار کمتری صرف می شود. گاهی چاپخانه ها در خارج از تهران واقع می شوند به عنوان مثال در شهرک صنعتی قرار دارند که اینچنین شرایط برای مشتریان کمی سخت می شود. چاپخانه گاموت به مساحت پانصد مترمربع در خیابان جمهوری واقع شده است.

چاپخانه چاپ سررسید چاپ بروشور گاموت | چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

یکی از اقدامات گاموت چاپ کاتالوگ است که توسط تیم طراحی قوی متشکل از چندین متخصص تولید و در چاپخانه گاموت چاپ می شود. این کاتالوگ ها روی انواع کاغذ های باکیفیت خارجی مانند کاغذ گلاسه، کاغذ تحریر، کاغذ فانتزی و کارتی طراحی و چاپ می شوند.

سالنامه

یکی دیگر از محصولات پرفروش در چاپخانه گاموت سالنامه است که افتخار ماست. زیرا طرح های کاملا بکر راروی سالنامه ۱۴۰۳ مانند سالنامه اداری ، سالنامه فانتزی ، سالنامه خاص در این سالها رقم زده ایم. می توانید برای خرید سالنامه و یا مشاهده نمونه سال نامه کلیک نمایید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232