همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

آموزش ساخت تقویم رومیزی فانتزی

آموزش

همه ما به تنوع احتیاج داریم. گاهی وقت ها ساخت و یا بازسازی یک شی روح ما را بهبود می بخشد و می تواند موجب تمدد اعصاب شود. تقویم رومیزی یکی از این اشیا کاربردی و انرژی مثبت است. تغییر نیز به همین نحو عمل می کند به طوری که یک تغییر زیبا هرچند کوچک در محیط اطراف زندگیمان ناخوداگاه بر شادی بیشتر و امید به زندگی تاثیر مستقیم می گذارد. ما در این بخش برایتان آموزش ساخت یک تقویم رومیزی فانتزی زیبا و خاص را گذاشتیم که مناسب اتاق کودک یا نوجوانان است. رنگ های به کار رفته در آن روح زندگی را در وجودمان پر رنگ می نماید.

آموزش ساخت تقویم رومیزی فانتزی

ساخت تقویم رومیزی کاردستی

همه ما به تنوع احتیاج داریم. گاهی وقت ها ساخت و یا بازسازی یک شی روح ما را بهبود می بخشد و می تواند موجب تمدد اعصاب شود. تقویم رومیزی یکی از این اشیا کاربردی و انرژی مثبت است. تغییر نیز به همین نحو عمل می کند به طوری که یک تغییر زیبا هرچند کوچک در محیط اطراف زندگیمان ناخوداگاه بر شادی بیشتر و امید به زندگی تاثیر مستقیم می گذارد. ما در این بخش برایتان آموزش ساخت یک تقویم رومیزی فانتزی زیبا و خاص را گذاشتیم که مناسب اتاق کودک یا نوجوانان است. رنگ های به کار رفته در آن روح زندگی را در وجودمان پر رنگ می نماید. با ما در ادامه مطلب ساخت تقویم رومیزی کاردستی همراه باشید.

آموزش ساخت تقویم رومیزی فانتزی

لوازم مورد نیاز:

  • سه مقوای رنگی
  • قیچی
  • چسب مایع
  •  ماژیک رنگی
  •  خط کش
  •  چسب دو طرفه

مرحله اول

یک مقوای رنگی را در اندازه A4 می بریم. این مقوا را از عرض سه تا می زنیم به طوری که یک طرف از مقوا به روی طرف دیگر مماس شود. بخشی که روی هم قرار گرفته را از زیر توسط چسب به هم می چسبانیم. چند دقیقه صبر می کنیم تا چسب خشک شود و بعد به ادامه ساخت تقویم رومیزی می پردازیم. حال یک مستطیل با عرض کم و طول زیاد در مقابل خود داریم. حال از وسط این مستطیل را تا می کنیم به طوری که به مستطیلی با طول نصف مستطیل قبلی تبدیل شود. در این بخش خط کش را قرار می دهیم و از قسمت تا خوردگی یازده سانتی متر را علامت گذاری می کنیم. از این قسمت این مقوا را تا می کنیم تا خط تا خوردگی کاملا مشخص باشد. از پشت و از رو دوباره خط تا خوردگی را تکرار می کنیم که کاملا تقویم رومیزی منعطف شود.

مرحله دوم

این تا خوردگی کوچک را از زیر به یکدیگر چسب می زنیم تا در اینجا پایه تقویم رومیزی ساخته شود. مقوایی را با رنگ دیگر را، در انداره طول تقویم رومیزی و عرض 2 سانتی متر برش می دهیم. چسب دو طرفه را در همین اندازه جدا می کنیم و دوباره از عرض برش می دهیم و پشت به پشت یکدیگر می چسبانیم. مقوای از قبل آماده شده را به یک سمت چسب دو طرفه می چسبانیم و سپس به پایین تقویم رومیزی متصل می کنیم.

 

تقویم رومیزی، آموزش ساخت

مرحله سوم

حال زمان ساخت برگه های داخلی تقویم رومیزی فانتزی فرا رسیده است. در این مرحله یک برگه سفید در سایز A4 را چهار مرتبه تا می زنیم و در نهایت برگه ها را به صورت کاملا مربعی و تمیز برش میزنیم تا کمی کوچکتر از ابعاد خود تقویم رومیزی باشد. تعداد این برگه ها دوازده یعنی به تعداد ماه های یک سال است. بالای هر صفحه نام ماه های سال را می نویسیم. از فروردین شروع کرده و در خط بعدی به صورت افقی روزهای هفته را از شنبه تا جمعه یادداشت می کنیم. سپس با کمک تقویم دیگر اعداد روزها را در پنج سطر و هفت ستون وارد می کنیم. بخش اعظم کار انجام شده است که وارد مرحله بعد می شویم.

 

آموزش ساخت تقویم رومیزی فانتزی؛ تقویم کارتونی

مرحله دیزاین و طراحی

حال به روی مقواهای رنگی طرح های مختلف مانند سال جدید در شکل فانتزی و غیره مانند تصویر بالا می کشیم و با چسب به اطراف و پایه تقویم رومیزی می چسبانیم. برای زیباتر شدن تصاویر آن ها را با ماژیک های رنگی رنگ آمیزی نمایید. در بخش طراحی تقویم رومیزی نیز کار شما به پایان رسید و حالا یک کاردستی زیبا و پر کاربرد دارید.

تقویم رومیزی فانتزی

این نوع تقویم رومیزی ها برای محیط های خصوصی و صمیمانه کاربرد دارند. قاعدتا آن ها را نمی توانید در محیط های کاری و یا جایی به غیر از اتاق شخصی استفاده نمایید. گاموت بزرگترین تولید کننده تقویم رومیزی انواع تقویم رومیزی ها را اعم از تقویم رومیزی شرکتی ، تقویم رومیزی فانتزی ، تقویم رومیزی چوبی و تقویم رومیزی لاکچری را هر ساله تولید می کند. هزاران تقویم رومیزی گاموت میان شرکت ها و کارمندان سازمان ها به عنوان هدیه تبلیغاتی یا هدایای پایان سال جا به جا می شود. برای تقویم رومیزی 1403 ما طرح هایی خلاقانه را به چاپ و مرحله اجرا رسانده ایم. منتظر تقویم رومیزی های منحصر به فرد گاموت برای سال ۱۴۰۳ باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
agah
مپنا
اسنوا
can
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232