همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه
سررسید ۱۴۰۳

سررسید

چاپ سر رسید 1404 اختصاصی و تبلیغاتی
 • سایز سررسید
  • نمایش همه
  • ارگانایزر
  • اروپایی
  • اروپایی بزرگ
  • جیبی
  • رحلی
  • رقعی
  • نیم وزیری
  • وزیری
 • جنس جلد
  • نمایش همه
  • ترمو
  • چرم مصنوعی
  • چرم مصنوعی جیر
  • سلفونی
  • گالینگور
با عرض پوزش، هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.

ســوالـــات مــتـداول

سوالات بیشتر
01لت اختصاصی چیست؟

لت، صفحه‌ای اختصاصی در ابتدای سررسید است که معمولا در چهار رنگ و با کاغذ گلاسه به چاپ می‌رسد. این صفحات در ابتدا، انتها و اواسط سررسید قرار دارند. لت تبلیغاتی سررسید در معرفی برند بسیار مهم است زیرا به دلیل کیفیت و جذابیتی که دارد، در نگاه اول مورد توجه قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین کاربردهای لت می‌توان به تبلیغ، معرفی محصولات و اطلاعاتی در مورد کسب و کار شما اشاره کرد.

02آستر بدرقه اختصاصی چیست؟

آستر بدرقه، کاغذی است که جلد و فرم های داخل سررسید را به یکدیگر متصل می‌کند و در کیفیت سررسید و زیبایی آن تاثیرگذار واقع می‌گردد. آستر بدرقه در ابتدا و انتهای سررسید قرار می‌گیرد و از کاغذ تحریر، کاغذ گلاسه و کاغذ فانتزی برای تولید آستر بدرقه استفاده شود.

03اختصاصی کردن سررسید شامل چه چیزهایی می‌شود؟

اختصاصی کردن سررسید شامل حک یا چاپ لوگو روی جلد، چاپ لوگو در صفحات سررسید، چاپ لت گلاسه اختصاصی، آستر بدرقه اختصاصی و … است.

04حک لوگو بر روی سررسید با چه روش هایی انجام میشود؟

شما می‌توانید با روش‌های مختلفی نظیر پلاک فلزی، مولتی استایل، لیزر مستقیم روی جلد سررسید، طلا کوب و… لوگوی تجاری برند خود را بر روی سررسید حک کنید.

واحد فروش

مــــشـــاوره رایــــگـــان و تــــخصــصـــــی 021-91004232

زمان مناسب برای سفارش سررسید

سفارش سررسید، یک روند مهم در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها است که بر پایه نیازهای متنوعی از جمله تجاری، تبلیغاتی و تحصیلی انجام می‌گیرد. معمولا برای بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها، زمان مناسب برای سفارش سررسید ماه‌های پایانی سال می‌باشد. چرا که در ماه‌های پایانی سال، شرکت ها برنامه‌ریزی خود را برای سال بعد شروع می‌کنند و آماده می‌شوند که سررسید ویژه خود را طراحی و سفارش دهند. در انتخاب زمان برای سفارش سررسید 1404 باید به نکاتی مانند تعیین هدف، بررسی تقویم، بررسی مدت زمان تولید و بررسی سنت‌های شرکت توجه داشته باشید، اما ایده‌آل‌ترین زمان برای سفارش سررسید اوایل تا اواسط فصل پاییز است؛ به این دلیل که تولید کننده‌ها می‌توانند در بهترین زمان و با بالاترین کیفیت سفارش شما را اجرا و تولید کنند. از آن پس سفارش دهنده زمان بیشتری برای توزیع سررسیدهای تبلیغاتی خود دارد. به طور معمول هدف از سفارش و چاپ سررسید برای شرکت‌ها، ارتباط بیشتر با مشتریان و جذب آن‌ها به عنوان مشتریان دائمی است. همچنین چاپ سررسید با لوگو و اطلاعات شرکت، فرصتی برای ارتباط بهتر با مشتریان و تبلیغات به وجود می‌آورد. مرکز تقویم کشور یکی از زیر مجموعه‌های موسسه ژئوفیزیک به شمار می رود که مسئولیت تهیه و تنظیم تقویم رسمی کشور را بر عهده دارد. وزارت ارشاد نیز هر سال در ماه آبان فهرست مناسبت‌ها و تقویم رسمی سال بعد را منتشر می‌کند. از این رو چاپ سررسید ۱۴۰۴ پس از اعلام تقویم رسمی کشور امکان پذیر می‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که زمان مناسب برای سفارش محصول مورد نظر به تیراژ کار و ویژگی‌‌های سفارش مورد نظر شما بستگی دارد. به طور مثال زمان مناسب سفارشات انبوه، سفارشات بزرگ و متوسط، سفارشات کوچک و سفارش سررسید اختصاصی با هم تفاوت دارند و هر کدام در زمان مخصوص خود چاپ می‌گردند.

درباره ما گاموت

انتخاب بهترین شرکت

برای سفارش انواع سررسید باید شرکت‌های معتبر چاپ را بشناسید. بعضی از ویژگی‌های بهترین شرکت‌ها عبارتند از: دریافت هزینه مناسب، تخصص و تجربه، داشتن دستگاه‌های به روز و پیشرفته برای چاپ انواع سررسید، خدمات متنوع و ...

صرفه جویی در هزینه‌ها

برای تولید سررسید به متریال اولیه نیاز داریم و استفاده از متریال‌های ارزان و با کیفیت موجب کاهش قیمت سررسید و صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود. عوامل تاثیر گذار در کاهش قیمت سررسید عبارتنداز: نوع کاغذ، نوع جلد، نوع چاپ، نوع صحافی، سایز سررسید، قطع سررسید و ...

افزایش گزینه‌های افزودنی

در روزهای پایانی سال تولید کنندگان معتبر، بسیاری از سررسیدهای خود را به فروش رسانده‌‌اند، بنابراین ثبت سفارش برای این مدل‌ها پذیرفته نمی‌شود. پس اگر سفارش دهنده‌ای به موقع برای ثبت سفارش خود اقدام کند گزینه‌های بیشتری برای انتخاب دارد.

پرداختن به جزییات

اگر سفارش سررسید در زمان مناسب انجام نگیرد. سفارش دهنده ممکن است مجبور شود بعضی از انتخاب‌ها برای اختصاصی کردن سررسید مانند روبان اختصاصی، لت اختصاصی سررسید، آستر بدرقه اختصاصی سررسید و نوع جلد را تغییر و حذف کند.

دریافت به موقع سفارش

تولید کنندگان در هفته‌های پایانی سال سفارشات جدید نمی‌پذیرند و ترجیح می‌دهند به جای پذیرفتن سفارش جدید سفارش‌های قبلی خود را تکمیل کنند. پس بهتر است سفارش دهنده به موقع ثبت سفارش کند تا در زمان مناسب و کیفیت بالا سررسید خود را دریافت نماید.

سررسید به دلیل ویژگی‌هایی چون نمایش تاریخ و تعطیلات رسمی، طراحی جلد زیبا و داشتن فضای کافی برای یادداشت کردن، یکی از پرکاربردترین وسایل روزمره و اداری است. چنین ویژگی‌هایی باعث شده‌اند تا سررسید تبلیغاتی به‌ عنوان یکی از محبوب‌ترین هدایای سال جدید کاربرد داشته باشد. سررسید 1404 در انواع سررسید کلاسوری و ته‌دوخت صحافی می‌شوند. سررسید ارگانایزر یکی از محبوب‌ترین انواع سررسید کلاسوری به شمار می‌رود که به‌عنوان سررسید تبلیغاتی نیز کاربرد دارد.

هنگام خرید سررسید، خصوصا سررسید تبلیغاتی، به طراحی کاور توجه داشته باشید. کاور سررسید از جنس چرم، جیر، گالینور، ترمو و جلد سیلیکونی تولید می‌شود. خرید سررسید کلاسوری ارگانایزر با جنس چرم، بهترین انتخاب به‌عنوان سررسید تبلیغاتی یا مدیریتی است. برای بازدهی بیشتر تبلیغات می‌توانید لوگوی برند خود را روی سررسید تبلیغاتی چاپ کنید.

انواع سررسید تبلیغاتی

سر‌رسید و سالنامه ۱۴۰۴ بر‌اساس پارامترهای مختلفی همچون سایز، نوع صحافی، جنس جلد و محتوای صفحه به‌دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شود. در ادامه انواع سررسید را در دسته‌های مختلف بررسی می‌کنیم تا بهترین محصول را متناسب با نیاز خود سفارش دهید.

انواع سررسید بر‌اساس سایز و ابعاد کاور

جلد و برگه‌های انواع سررسید در ابعاد متفاوت و استاندارد تولید می‌شوند. دسته‌بندی انواع سررسید بر‌اساس سایز به‌شرح زیر است:

سررسید جیبی؛ مناسب برای حمل و جابه‌جایی

سررسید جیبی با ابعاد 10×14.5 سانتی‌متر طراحی می‌شود. از نام سررسید جیبی می‌توان گفت که برای قرار دادن در جیب طراحی شده است و ابعاد کوچکی دارد.

سررسید خشتی؛ گران‌ترین نوع سررسید

سررسید خشتی معمولا در ابعاد 19×19، 17×17 و 16×16 سانتی‌متر و به‌صورت مربعی طراحی می‌شود. این مدل از سالنامه به دلیل تکنولوژی برش آن قیمت بالایی دارد؛ به‌همین‌دلیل از محبوبیت چندانی بر‌خوردار نیست.

سررسید اروپایی؛ یکی از بهترین ابعاد برای سررسید تبلیغاتی

کاور سررسید اروپایی با ابعاد 10×14 تا 12 ×21 سانتی‌متر طراحی می‌شود. این ابعاد استاندارد باعث شده است تا سررسید اروپایی بسیار محبوب باشد و اکثرا به‌ عنوان سررسید تبلیغاتی خریداری شود.

سالنامه پالتویی در دو سایز بزرگ و کوچک

سررسید پالتویی در دو سایز 11.5×17 و 12×22 سانتی‌متری به‌صورت سررسید بزرگ و کوچک به بازار عرضه می‌شوند که بسیار خوش‌دست و قابل‌حمل هستند. قیمت سررسید پالتویی نیز نسبت به سایر مدل‌های سررسید مناسب‌تر در نظر گرفته می‌شود.

سررسید وزیری؛ بهترین سررسید برای نوشتن

سایز سررسید وزیری 16.5×23 سانتی‌متر است که به دلیل داشتن فضای نوشتن کافی، یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین انواع سالنامه محسوب می‌شود.

سررسید رقعی؛ وزن سبک و جابه‌جایی آسان

سررسید رقعی با ابعاد 14×21 سانتی‌متری طراحی می‌شود که وزنی سبک دارد. ابعاد سررسید رقعی نیز چندان بزرگ نیست و به‌آسانی قابل‌حمل است.

سررسید رحلی؛ بزرگ‌ترین نوع سررسید و سالنامه

سررسید رحلی با ابعاد 21×28 سانتی متری، بزرگترین سالنامه به حساب می‌آید. به‌ دلیل سایز بزرگ و قیمت بالاتر آن نسبت به سایر سررسید‌ها، معمولا طرفدار چندانی ندارد.

برای چاپ سررسید تبلیغاتی و سفارشی، باید سایز آن را بر‌اساس نیاز مشتریان خود انتخاب کنید. مشاورین گاموت برای انتخاب سایز و طرح سالنامه اختصاصی شما را راهنمایی خواهند کرد.

انواع سررسید و سالنامه بر‌اساس جنس جلد

یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت سررسید، جنس جلد آن است. هرچقدر جنس جلد سررسید از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، قیمت آن نیز به همان نسبت بیشتر خواهد شد. اکثر سر‌رسید‌های شکیل و با‌دوام، جلدی محکم دارند. نمونه‌های زیر از جمله باکیفیت‌ترین انواع سررسید هستند:

 • سررسید چرمی
 • سررسید سلفونی
 • سررسید ترمو
 • سررسید گالینور
 • سررسید جیر

گاموت به‌عنوان تولید کننده سررسید 1404، انواع سررسید چرمی، جیر، سلفونی و سایر متریال‌ها را با بهترین کیفیت تولید می‌کند. شما می‌توانید با شماره 02191004232 تماس گرفته و قیمت سررسید چرمی و سایر سالنامه‌ها را استعلام بگیرید.

انواع سررسید براساس نحوه ثبت تاریخ

انواع سررسید اختصاصی بر‌اساس نوع ثبت تاریخ به چند دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه به بررسی آن پرداخته‌ایم:

 • روز شمار: در این مدل سررسید، تاریخ هر روز از سال در یک صفحه نوشته می‌شود. این سالنامه برای افرادی که علاقه به نوشتن وقایع روز در سررسید دارند، مناسب است.
 • دو روز شمار: در این مدل سالنامه، دو روز از هفته در یک صفحه چاپ می‌شود. برای این که در تعداد برگه‌ها صرفه‌جویی شود، معمولا روز جمعه همراه با چهارشنبه و پنجشنبه در یک صفحه قرار می‌گیرد.
 • هفتگی: نوع دیگری از ثبت تاریخ در سالنامه، هفتگی است که از هر صفحه برای درج تاریخ یک هفته استفاده می‌شود.

به دلیل همین تنوع بالا در طراحی، سررسید تبلیغاتی یکی از مرسوم‌ترین انواع هدایای شرکتی محسوب می‌شود. با سفارش سررسید 1404، همین حالا هدایای تبلیغاتی کسب‌وکار خود را از گاموت تهیه کنید. 

نکات مهم هنگام سفارش سررسید اختصاصی

طراحی سررسید تبلیغاتی باید به‌گونه‌ای باشد که نشان‌دهنده اقتدار برند باشد و مخاطب را جذب کند. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث جذابیت سالنامه می‌شود و هنگام خرید باید به آن‌ها توجه کنید، عبارتند از:

جلد جذاب؛ مهم‌ترین ویژگی سررسید تبلیغاتی 

سررسید 1404 چرمی و جیر به دلیل لوکس بودن طاهر، بیشترین تاثیر را بر مخاطبان می‌گذارند. همچنین می‌توانید لوگوی برند خود را به‌صورت خاص در طراحی جلد به کار ببرید و از آن به‌صورت چاپ ترام در صفحات سالنامه نیز استفاده کنید.

طراحی برگه‌های سررسید را در نظر بگیرید

حتما دیده‌اید که پایین صفحات برخی از انواع سررسید، ابیات شعر یا جملات بزرگان چاپ می‌شود. نوشتن این جملات با‌توجه‌به سلیقه مخاطبانتان یا هدف برند، خالی از لطف نیست. علاوه‌بر این، نوع صحافی برگه‌های سررسید را نیز در نظر داشته باشید.

سررسید کلاسوری بهترین انتخاب به‌عنوان سررسید تبلیغاتی یا مناسب استفاده دانش‌آموزان است. سررسید فانتزی با صحافی معمولی (چسبی) با جلد چرمی نیز انتخاب بسیار مناسبی برای هدایای تبلیغاتی سازمانی محسوب می‌شود.

ابعاد کاور سررسید؛ متناسب با سلیقه مخاطبان

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات هنگام سفارش چاپ سررسید، توجه به ابعاد آن است. ابعاد سررسید را باید متناسب با سلیقه مخاطبان خود انتخاب کنید. اگر کاربردی بودن سررسید را در نظر دارید، سررسید اروپایی یکی از بهترین ابعاد برای سفارش چاپ سالنامه اختصاصی محسوب می‌شود. 

علاوه‌بر این، مدل‌های مختلفی از جمله سررسید ارگانایزر یا انواع ست‌ مدیریتی وجود دارند که می‌توانید به‌عنوان هدایای خاص به مدیران هدیه دهید. در نظر داشتن این نکات ساده به شما کمک می‌کند که بهترین سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۴ را برای مشتریان خود تهیه کنید. گاموت با اتکا به تکنولوژی پیشرفته در چاپخانه‌های اختصاصی، کارمندان و کارشناسان آموزش‌دیده و بالا‌ترین کیفیت متریال کاغذ و جلد سررسید، توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان نام‌آشنای خود را جلب کند. شما نیز می‌توانید برای سفارش آنلاین سررسید 1404، با کارشناسان گاموت تماس بگیرید و از خدمات با‌کیفیت بهره‌مند شوید.

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
agah
مپنا
اسنوا
can
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232