همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

انواع تقویم دیواری سال جدید

دانستنی

تقویم‌های دیواری از ترکیب چندین ویژگی با یک دیگر به وجود آمده‌اند: نمای سریع، فضایی برای نوشتن در قرار ملاقات‌‌ها و یادداشت‌ها و مجموعه‌ای از تم‌ها.

انواع تقویم دیواری سال جدید

برای افرادی چون ما که مشغله‌های فراوان داریم، معمولا در محل کار و یا خانه هایمان از تقویم رومیزی برای چک کردن ایام استفاده می‌کنیم. البته تقویم‌ها فقط برای چک کردن ایام استفاده نمی‌شوند. بسیاری از صاحبان شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که برای تبلیغات برند خود اقدام به خرید سررسید و سالنامه کنند. به طور مثال شما به عنوان یک مدیر شایسته تصمیم گرفته‌اید که در برخی از تقویم‌های تبلیغاتی سرمایه گذاری کنید. این بسیار موثر و تاثیر گذار خواهد بود، اما اکنون باید بین تقویم دیواری، تقویم رومیزی و تقویم جیبی یکی را انتخاب کنید. در اینجا مواردی وجود دارند که هنگام ارزیابی گزینه‌های خود باید در نظر داشته باشید.

ویژگی های تقویم دیواری

تقویم‌های دیواری از ترکیب چندین ویژگی با یک دیگر به وجود آمده‌اند: نمای سریع، فضایی برای نوشتن در قرار ملاقات‌ ها و یادداشت‌ها و مجموعه‌ای از تم‌ها. اگر بخواهیم کمی دقیق تر به این موضوع اشاره کنیم، می‌توانیم بگوییم که تقویم‌های دیواری برای این نوع از افراد و موقعیت‌ها عالی و مناسب هستند:

  • وقتی می‌خواهید هدیه‌ای را با موضوع مورد نظرتان به اشتراک بگذارید، می‌توانید از این نوع از تقویم استفاده کنید. تقویم‌های دیواری دارای مجموعه وسیعی از تم‌های محبوب هستند که مطمئنا یکی از آنها با نیازهای شما مطابقت دارد.
  • مشتریان شما بخشی از خانواده‌های پرمشغله با فعالیت‌های زیادی هستند، بنابراین داشتن بیش از یک تقویم منطقی است. حتی اگر افراد تقویم‌های شخصی خود را داشته باشند (مثلا در تلفنهای هوشمندشان)، داشتن یک تقویم مشترک که در آن همه اطلاعات خود را ثبت می‌کنند، مهم است.
  • هر آشپزخانه‌ای حداقل به یک تقویم دیواری نیاز دارد، تقویمی که بتواند همه افراد خانواده را از روند رویدادهای مختلف روزانه آگاه کند.
  • زمانی که به یک مکان استراتژیک برای تماشای مشترک نیاز است، مانند آویزان کردن به دیوار در اتاق‌های استراحت و اتاق‌های کنفرانس، گزینه‌ای مناسب تر از تقویم دیواری نمی‌توان پیدا کرد.
تقویم دیواری چیست و چرا استفاده می شود؟

تقویم دیواری یک برنامه ریز مستقل

از تقویم دیواری برای نمایش تاریخ‌ها و اطلاعات مربوطه معمولا در قالب جدول استفاده می‌شود. تقویم‌ها برای برنامه‌ریزی رویدادهای آینده و پیگیری قرارها استفاده می‌شوند، بنابراین یک تقویم معمولی شامل روزهای هفته، شماره‌گذاری هفته، ماه‌ها، تعطیلات عمومی و تغییرات ساعت می‌شود. همانطور که می‌دانید مشتریان می‌توانند انواع تقویم، سررسید و سالنامه را به صورت اختصاصی سفارش دهند. شایان ذکر است که تقویم‌های رومیزی اختصاصی برای افراد زیر گزینه ی مناسبی هستند:

  • مشتریان بالقوه‌ای که به تازگی از سوی نماینده فروش شما بازدید می‌نمایند. نماینده شما می‌تواند این تقویم را به عنوان تشکر و قدردانی از توجهشان به آنها تحویل دهد. اگر مشتری بالقوه در یک دفتر باشد، به احتمال زیاد باید یک تقویم رومیزی در آنجا قرار داشته باشد که دیگران و مشتریانتان بتوانند هر روز اثر شما را تماشا کنند.
  • هر کسی که بیش از 40 ساعت در هفته را پشت میز یا در یک فضای اداری می‌گذراند، معمولا به  یک تقویم رومیزی مناسب احتیاج دارد. این افراد قطعا می‌توانند شامل کارمندان شما نیز باشند.
  •  این نوع از تقویم‌ها فضا و مستغلات کمی را اشغال می‌کنند و موضوعات متنوعی دارند. نه تنها بر روی میزها، بلکه در دفاتر، میزهای صبحانه، میزهای خواب بچه‌ها و در داخل خانه‌ های دوم نیز می‌توانند عالی و کارآمد باشند. البته باید بدانیم که این فهرست همچنان ادامه دارد.

تقویم های جیبی

تقویم جیبی برای افرادی که در حال حرکت هستند، بسیار مناسب است. این تقویم‌ها به ‌راحتی در کیف، کیف‌های پیام‌ رسان و یا کیف‌ها دیگر جای می‌گیرند. آنها برای افرادی ایده آل هستند که صرفا به یادآوری در مورد رویدادها و قرار ملاقات‌ها نیاز دارند و جزئیات زیادی ندارند. به‌علاوه، تقویم‌های جیبی بر خلاف رایانه شما ضد خرابی هستند (این در مورد همه تقویم‌های ما صادق است). می‌توانید از بین قالب‌های هفتگی یا ماهانه به سلیقه یک نمونه را خودتان  کنید (هفتگی فضای بیشتری برای نوشتن برای یادداشت‌ های شما فراهم می‌کند). تقویم‌های جیبی را می‌توانید به عنوان هدیه به افراد مورد نظرتان اهدا کنید. این نوع از تقویم می‌تواند هدیه‌ای ایده آل برای افراد زیر باشد. مصرف کنندگانی که ترجیح می‌دهند زندگی شخصی خود را از زندگی کاری خود جدا کنند.

به عنوان مثال، شاید آنها یک تقویم جداگانه و کمتر پیچیده برای ثبت تمام فعالیت‌های خانواده، مانند تمرینات فوتبال بچه‌ها و سالگرد ازدواج و تولد افرادی مانند پدر و مادر خود بخواهند. والدینی که در خانه می‌مانند و می‌خواهند راه آسانی برای ثبت رویدادهای متعدد برای بچه‌ها داشته باشند، از مسواک زدن دندان گرفته تا آموزش پیانو. سالمندانی که عاشق تقویمهای فیزیکی هستند و چیزی فشرده تر از تقویم دیواری یا رومیزی را ترجیح می‌دهند، تقویم جیبی بهترین هدیه برای آن ها است.  مشتریان و کارمندانی که برای توزیع تقویم‌ های جیبی رایگان در پایان سال به شرکت شما تکیه کرده‌اند. برای مثال، ممکن است برای همه مشتریان خود یک تقویم در ماه‌های نزدیک به سال جدید همراه با یادداشتی برای تشکر از کسب‌ و کارشان تهیه کنید.

تقویم های دیواری و رومیزی چه تفاوت های مهمی دارند؟

تقویم جیبی سفارشی

 پرفروش‌ترین تقویم جیبی هفتگی شامل طرح جلد تمام رنگی است. زمانی که عکس‌ها، متن و لوگوی  اختصاصی برند شما به عنوان جلد اضافه بر تقویمتان اضافه می‌شود، ظاهری خاص به سفارش شما می‌بخشد. همچنین ممکن است بخواهید تقویم‌های جیبی با فرمت ماهانه را بررسی کنید. امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تقویم و برنامه ریز مناسب را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. اکنون تا حدودی تمام گزینه‌های تقویم‌ها  ارائه شدند. در حال حاضر انتخابتان به نوع برندتان و استراژی شما بستگی دارد.

سالنامه گاموت

سررسید و سالنامه گاموت این افتخار را دارد تا در تولید انواع تقویم‌های مورد نظرتان، شما را همراهی کنید تا در سال جدید روزهای خوشی را با تقویم رومیزی 1404 و سررسید ۱۴۰۴ رقم بزنید. لطفا برای سفارش انواع تقویم مانند تقویم دیواری با شماره تماس‌های:

021-91004232

تماس حاصل نمایید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
agah
مپنا
اسنوا
can
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232