همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

بازار سررسید تهران

دانستنی

اینجا حوالی مرکز تهران، بهارستان است. اگر از سمت میدان بهارستان به سمت میدان جمهوری حرکت کنید به دو بازار مهم و شلوغ برخورد میکنید. یکی بازار خرید کفش و کیف و دیگری بازار سررسید و تقویم رومیزی و یا مراکز چاپ کارت عروسی و انواع کارتهای مناسبتی است.  اگر از سمت غرب یعنی میدان جمهوری اسلامی به سمت شرق خیابان حرکت کنید نرسیده به میدان بهارستان میتوانید مغازه های فروش سررسید و سالنامه را ببینید

بازار سررسید تهران

بورس سررسید تهران کجاست؟

اینجا حوالی مرکز تهران، بهارستان است. اگر از سمت میدان بهارستان به سمت میدان جمهوری حرکت کنید به دو بازار مهم و شلوغ برخورد میکنید. یکی بازار خرید کفش و کیف و دیگری بازار سررسید و یا مراکز چاپ کارت عروسی و انواع کارتهای مناسبتی است.  اگر از سمت غرب یعنی میدان جمهوری اسلامی به سمت شرق خیابان حرکت کنید نرسیده به میدان بهارستان میتوانید مغازه های فروش سررسید و سالنامه را ببینید. همچنین اگر خانمها بخواهند در بازار کیف و کفش گشت وگذار کنند کافیست سری به باغ سپهسالار بزنند اما همانطو رکه گفتیم در این مسیر رسیدن به باغ چیزی که بسیار جلب توجه میکند فروشگاه‌های تقویم و سررسید و کارتهای عروسی و یا کارت های مناسبتی است.

البته که تمام تولید کنندگان سررسید در بهارستان متمرکز نیستند اما با اینحال بیشتر مراکز چاپ و چاپخانه ها در ظهیرالاسلام و اطراف آن متمرکز هستند. افراد معمولا از سررسیدهایی با طراحی مناسب و کاربردی به صورت روزانه استفاده می‌کنند. شما با چاپ سررسید تبلیغاتی می‌توانید به مدت یکسال همواره نام خود را در ذهن مشتریان و همکارانتان پررنگ کنید. بنابراین بهتر است یک طراحی مناسب و کاربردی برای سررسیدهای تبلیغاتی خود در نظر داشته باشید. هر سال بازار دفتر سالنامه و سررسید خاص نسبت به سال قبل گرم‌تر می‌شود و مشتریان  هم سررسیدهای تبلیغاتی با طرح‌های خاص و خلاقانه را می‌پسندند. اگر خیلی کنجکاو باشید و در کوچه پس کوچه های خیابان جمهوری بگردید میتوانید کارگاه‌ها و چاپخانه های سررسید و سالنامه را ببینید.

بازار سررسید تهران

بازار واقعی سررسید

در بازار تقویم و سررسید انواع محصولات متنوع و تولید انبوه به بازار عرضه می‌شود. موضوعی که بخوبی در مغازه‌های میدان بهارستان قابل مشاهده است. به نسبت این تنوع، قیمت‌ها هم به نسبت سررسید ساده و ارزان تا تقویم رومیزی گران قیمت متفاوت است. البته نباید وضعیت بد کاغذ را از یاد برد، کاغذی که چندین سال است تورم بالایی را تحمل میکند و این بر افزایش قیمت سررسید بسیار تاثیرگذار بوده است.

تقویم ها و سررسید های موجود در بازار

در بازار سررسید تهران از جنبه ظاهری یعنی قطع و اندازه تقویم و سررسید بسیار متنوعی وجود دارد. از سررسیدهای کلاسوری یا سررسید ارگانایزر که برای مدیران مناسب است تا سررسید خشتی که بیشتر جنبه فانتزی و هنری دارند و سررسید رقعی که متداولترین سایز سررسید است و سررسید پالتویی و سررسید جیبی که مناسب برای همراه داشتن همیشگی است. ظاهر تقویم‌ها هم بسیار متفاوت است. علاوه بر این سررسیدهایی هستند که با کاغذ سبک و نامرغوب، به خاطر کاهش قیمت تولید می‌شوند. لوازم جانبی تقویم  رومیزی وسررسید نیز در تنوع آن موثر است.

مثلا برخی سررسید ‌ها در قالب یک کیف و با خودکار یا برگه یادداشت و دفترچه تلفن عرضه می‌شود و برخی سررسید ها موجود دارای ماشین حساب هستند. درمورد تقویم های رومیزی نیز نوع کاغذ مورد استفاده و نوع فنر استفاده شده و جنس پایه تقویم رومیزی و یا اینکه تقویم به صورت یادداشت دار باشد نیز از مواردی است که قابل بررسی است. اما تنوع سررسید ها و تقویم ها به اینجا ختم نمی‌شود. محتوای سررسید ها هم باعث تفاوت و در نتیجه متعدد شدن انواع آنها می شود.

در سررسیدهای معمولی، مواردی چون تلفن‌های ضروری، اوقات شرعی، دفترچه تلفن و مسافت بین شهرهای ایران همراه کد شهرها و کشورها به چاپ می‌رسد، اما در برخی مغازه‌ها می‌توان موارد خاص مانند ست هدیه مدیریتی یا سررسیدهای مهندسی را پیدا کرد که جداول مربوط به مهندسی را هم دارند و به سررسید دستیار معروف هستند.اگر از بهارستان به میدان انقلاب بروید، می‌توانید به پاساژها نیز سر بزنید. در بازار سررسید تهران می‌توانید تقویم‌های تخصصی بسیاری پیدا کنید که به یک موضوع خاص می‌پردازد. مثلا سررسیدهایی که مختص پزشکان است و یا سررسید های دستیار که اختصاصی برای مهندسین طراحی شده است. با بازگشایی مدارس بازار خرید سررسید های دانش آموزی نیز گرم می شود.

چاپ سررسید و هدایای تبلیغاتی

خریداران تقویم‌ها و سررسید‌ها چه کسانی هستند؟

خریداران تقویم و سررسید به سه دسته عمده تقسیم می‌شوند. کسانی که سفارش یک تقویم را به صورت عمده داده‌اند و می‌خواهند آن را برای برند خود سفارشی کنند، به عنوان مثال روی آن لوگوی خود را چاپ و داخل آن محتویات تبلیغاتی خود را عرضه کنند. این گروه از سفارش دهندگان موسسات بزرگ خصوصی و دولتی هستند. مورد دوم موسسات کوچکتری هستند که به صورت عمده سررسید و تقویم ها را از بازار خرید می‌کنند اما از تقویم و سررسیدهای عمومی استفاده می‌کنند. دسته سوم هم افراد عادی هستند که برای مقاصد شخصی خود سررسید میخرند و معمولا پول بسیاری برای خرید یک سررسید تکی می‌پردازند.

با افزایش قیمت کاغذ هزینه تمام شده سررسید ها بخصوص برای سررسید های تکی افزایش یافته است.پس به طور کل اگر مشتریان از گروه خاصی مثل مهندسان هستند که نیازهای ویژه ای دارند، سررسید باید فضای کافی برای یادداشت‌ نویسی داشته باشد. اگر مشتریان در بخش هنری فعالیت میکنند بایستی یک سررسید خلاقانه و با دقت و وسواس انتخاب کرد چون سررسیدهای خاص و فانتزی که بتوانند بر مشکل ‌پسندی هنرمندان پیروز شوند، در بازار خیلی کم پیدا می‌شوند.

ما در گاموت پرینت در تلاشیم که این کمبود را جبران کنیم و با ارائه انواع سررسید تبلیغاتی در طرح‌ها و مدل‌های لاکچری و مدیریتی و انواع دیگر سررسید مشکلات پیدا کردن یک سررسید خاص را از دوش شما برداریم. توصیه ما به شما اینست که قبل از اینکه  تصمیم بگیرید برای خرید سررسید به بازار سر بزنید راهنمای خرید سررسید را مطالعه کنید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
agah
مپنا
اسنوا
can
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232