همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

روز پزشک سال 1400 و تبریک روز پزشک

مناسبت‌ها

حسین بن عبدالله ملقب به ابن سینا ، پورسینا ، شیخ الرئیس و بوعلی سینا در سال 356 هجری شمسی در بخارا پایتخت سامانیان ( ازبکستان کنونی ) پا به جهان گشود. او فیلسوفی همه دان بود به طوری که تحولی در پزشکی، ستاره شناسی، اخترشناسی، زمین شناسی، جغرافیا، شعر و منطق ایجاد نمود و توانست در آن زمان به یکی از مشهورترین فیلسوفدانان ایران زمین تبدیل شود. وی ۴۵۰ کتاب در زمینه‌های گوناگون از جمله پزشکی و فلسفه به رشته ی تالیف دراورده است.

روز پزشک سال 1400 و تبریک روز پزشک

روز پزشک

روز پزشک 1400 مصادف با روز 1 ام شهریور سال 1400

گرامی داشت روز پزشک یکی از مثبت ترین مناسبت ها در ما شهریور است. این قشر از مردم که همیشه نگهبان و حافظ جان مردم هستند در هر شرایط جان دیگران را بر جان خود ارجح می دانند حتی در این اپیدمی ویروسی خطرناک که ممکن است با حضور خود در مراکز درمانی جانشان را از دست دهند. با این حال یک پزشک جانش را در دست می گیرد و در صف مقدم جنگ تن تن با ویروس می ایستد. در این دو سال چه جان های عزیزی که از دست نرفته است و چه مردمان فرهیخته ای را که از دست نداده ایم. پس کمترین کاری که ما می توانیم برای این عزیزان انجام دهیم تقدیر و تشکر از پزشکان گران قدر و گران مایه است.

روز پزشک چه روزی است 1400

همانطور که به آن اشاره شد روز پزشک مصادف با اولین روز از ماه شهریور است. برای آشنایی بیشتر با تعطیلی شهریور 1403 و معنی آن این مقاله را مطالعه نمایید. روز یکم شهریور در تقویم شمسی مصادف با روز 23 August در تقویم میلادی و روز 14 ام از ماه محرم است. اما چرا این روز را به پرشکان نسبت داده اند و چرا این تاریخ را برای تقدیر از پزشکان برگزیده اند؟ آیا یک روز ملی است و یا یک روز جهانی، در پاراگراف زیر به سوال شما پاسخ می گوییم.

ابوعلی سینا که بود

روز پزشک سال 1400 و تبریک روز پزشک | ابوعلی سینا که بود

حسین بن عبدالله ملقب به ابن سینا ، پورسینا ، شیخ الرئیس و بوعلی سینا در سال 356 هجری شمسی در بخارا پایتخت سامانیان ( ازبکستان کنونی ) پا به جهان گشود. او فیلسوفی همه دان بود به طوری که تحولی در پزشکی، ستاره شناسی، اخترشناسی، زمین شناسی، جغرافیا، شعر و منطق ایجاد نمود و توانست در آن زمان به یکی از مشهورترین فیلسوفدانان ایران زمین تبدیل شود. وی ۴۵۰ کتاب در زمینه‌های گوناگون از جمله پزشکی و فلسفه به رشته ی تالیف دراورده است. بعدها این نوشته ها بر افرادی چون ملاصدرا، توماس آکوئیناس و دکارت تاثیر گذارد و در پیشبرد اهداف آنان کمک رساند. ایشان هنگام سفر به همدان در این شهر به سبب بیماری چشم بر جهان بست. به جهت خدمات بیشمار این پزشک حاذق برای جهانیان روز پزشک را مصادف با روز تولد ایشان در تقویم قرار داده اند.

تبریک روز پزشک

  • اگر پزشک هستی دیگر متعلق به خود نیستی، اگر متعلق به خودت هستی دیگر پزشک نیستی (شادروران دکتر قریب)
  • سلام عزیزم روزت مبارک، تعجب نکن! امروز روز پزشکه تو هم تنها طبیب دل بیمار منی!
  • پزشک گاهی بیماران را درمان میکند، شاید آن را تسکین دهد، اما همیشه باید به بیماران آرامش بخشد. ای آرامش بخشان روح و جان و تن روزتان گرامی باد
  • پزشکان بزرگ نه تنها بر جسم ما بلکه بر روح ما تاثیر می گذارند، انسان های بزرگ تا ابد ماندگارند. روزتان مبارک باد
  • بوسه میزنم بر دستانی که از خودش گذشت تا جان هم نوعان خویش را نجات دهد. قطعا روح خدایی در وجودتان دمیده شده است.
  • محبت کردن و از خودگذشتگی برای نزدیکانمان کاری آسان است. اما از خودگذشتگی برای کسانی که نمیشناسی و محبتی از آنها بر دل نداری از چه کسی جز یک پزشک بر می آید؟
  • گر طبیانه بیایی به سر بالینم به دو عالم ندهم لذت بیماری را (روز پزشک مبارک)

کادو روز پزشک

خرید برای یک پزشک که آشنای شماست و یا حتی یک غریبه است کاری بس پیچیده خواهد بود. اما ما برای شما گزینه های بسیار خوبی کنار گذاشته ایم که با خرید انها نهایت زکاوت را به خرج خواهید داد.

سررسید پزشکی

سررسید پزشکی یا سررسید نوبت دهی یکی از سررسیدهایی است که مخصوص به پزشکان تولید شده است. اگر به فکر یک هدیه رسمی برای یک پزشک یا برای گروهی از پزشکان هستید این کادو یک گزینه بسیار مناسب خواهد بود. سالنامه پزشکی علاوه بر بخش بندی و جدول کشی روزانه برای قرار دادن نوبت ها، دارای صفحاتی است که شامل اطلاعات پزشکی و دارویی می باشد ک می تواند بر افزایش اطلاعات پزشکی افراد جامعه نیز تاثیر گذار باشد.

ست مردانه

ست مردانه یک کادو رسمی، کادو لاکچری و لوکس محسوب می شود. با خرید این کادو می توانید مطمعن باشد از آن خوشش می آید و ریسک کمتری را در انتخاب کادو به جان می خرید. این کادوها از دو تکه تا پنج تکه متغیرند و می توانید بنا بر بودجه تان از بینشان مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید.

ست مدیریتی

ست مدیریتی شامل سررسید مدیریتی ، فلش کارت ، جا کلیدی یا کیف پول است که در کیفیت عالی و زیبایی خارق العاده موجود می باشد. شما حتی می توانید محتویات یک ست مدیریتی را بنابر سلیقه خود تغییر دهید. در گاموت همه چیز امکان پذیر است. اگر دوست دارید مناسب های سال 1401 و یا مناسبت های سال 1400 را در یک نگاه سریع برانداز کنید کلیک نمایید. اما اگر قصد دارید سررسید 1403 و تقویم رومیزی 1403 را از حالا سفارش دهید به این بخش مراجعه نمایید. ناگفته نماند برای مشاهده سایر کادوهای مناسب روز پزشک می توانید به آن صفحه مراجعه نمایید تا کادوها را به صورت دسته بندی شده در گاموت مشاهده نمایید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232