همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

سررسید ارگانایزر سالنامه اورگانایزر

آموزش

این واژه ی انگلیسی یعنی (organizer) یا (organiser) به فردی که در یک شرکت استخدام شده است و وظیفه ی مرتب سازی اسناد را دارد اطلاق می شود. او با استفاده از روشی کارامد که مناسب سیستمی است که در آن فعالیت می کند اسناد را دسته بندی می کند تا دسترسی به آن سریع و آسان شود.

سررسید ارگانایزر سالنامه اورگانایزر

سررسید اورگانایزر

اورگانایزر ( organizer ) چیست ؟

این واژه ی انگلیسی یعنی (organizer) یا (organiser) به فردی که در یک شرکت استخدام شده است و وظیفه ی مرتب سازی اسناد را دارد اطلاق می شود. او با استفاده از روشی کارامد که مناسب سیستمی است که در آن فعالیت می کند اسناد را دسته بندی می کند تا دسترسی به آن سریع و آسان شود. بر اساس همین پیشینه ابزاری که در همین جهت ساخته و تولید می شود تا در دسترس عموم قرار گیرد هم ارگانایزر می گویند. یکی از این ابزار سررسید ارگانایزر (سالنامه ارگانایزر) است که در ادامه با کارایی آن آشنا می شویم.

اورگانایزر یا ارگانایزر به انگلیسی (organizer) به معنی نظم دهنده است. هر ابزرای که به نظم دهی اجسام و اشیائ کمک کند به آن ارگانایزر گویند. در دنیای مدرن امروزه که مدیریت زمان یکی از واجب ترین کارها و از ابزار رسیدن به موفقیت است نظم دهی کاری گریز ناپذیر است. نظم دادن موجب می شود تا زمانی که به دنبال چیزی هستیم آن را در سریعترین زمان ممکن پیدا کنیم در نتیجه در مدیریت زمان به ما یاری می رساند. البته یکی دیگر از مزایای نظم دهی، اینکه هر چیزی سر جای خود باشد، این است که کاری فراموش نمی شود. به همه ی کارها رسیدگی می کنیم و چیزی الز قلم نمی افتد.

سررسید کلاسوری ارگانایزر

طبق نظریه بالا ارگانایزر یک نظم دهنده است پس سررسید ارگانایزر به انگلیسی (organizer diary) نیز یک نظم دهنده برگه هاست. اما تفاوت سررسید ارگانایزر با کلاسور چیست. کلاسور دفتری است که در آن از صحافی کلاسوری (گیره هایی که با دکمه یا فشار دست باز و بسته می شوند) استفاده شده است، برای مطالعه بیشتر به مقاله انواع صحافی مراجعه نمایید. امکانات این سالنامه قابلیت تعویض برگه های آن در صورت پر شدن ورق هاست. اما امکانات دیگری برای آن تعبیه نشده است در صورتی که یک سالنامه ارگانایزر دارای جلد چند تکه مقاوم همراه با دکمه، کش و یا قفل برای بسته شدن، قابلیت تعویض ورق ها به برگه های جدید، لت در ابتدا و انتهای سالنامه (برای اطلاعات بیشتر در مورد لت مقاله طراحی لت را مطالعه نمایید)، آستر بدرقه، امکانات لاکچری، جعبه لوکس و مهمتر از همه اینها تقویم و تاریخ در آن به صورت روزشمار است.

سررسید ارگانایزر سالنامه اورگانایزر

اجزا تشکیل دهنده سالنامه ارگانایزر

جلد اورگانایزر

در ابتدا به این موضوع اشاره می کنیم که گاهی به سررسید ارگانایزر، سررسید مدیران یا سررسید مدیریتی نیز گویند. جلد ارگانایزر نسبت به جلد سررسید از کیفیت و ویژگی های بیشتری برخوردار است. معمولا جلد این نوع سالنامه از جنس چرم با کیفیت و به صورت حداقل سه تکه طراحی می شود. هر نوع طراحی و دیزانی برای سررسید ارگانایزر قابلیت اجرایی دارد که برای مشتریان عزیز در جعبه های لاکچری به آنها عرضه می شود. جلد این سررسید با دکمه ای زیبا، قفل و یا آهن ربا بسته می شود.

برگه های اورگانایزر

کلا دو نوع ورق برای انواع سررسید موجود است یکی کاغذ سفید و دیگری کاغذ کرم که محصولی بسیار با کیفیت و وارداتی از کشور چین یا اندونزی است و گاموت از سررسید کرم برای تکمیل کردن زیبایی در سالنامه ارگانایزر استفاده می کند. با توجه به این نکته که برگه های داخلی این محصول در سایز(قطع) رقعی موجود هستند جلد آن می تواند بر اساس طراحی متغیر باشد.

نوع صحافی ارگانایزر

همه این امکانات با یک صحافی منحصر به فرد تکمیل می شود. با توجه به انواع صحافی چسب گرم، ته دوخت، کلاسوری، فنری که برای تولید سررسید ها و تقویم رومیزی ها از آن استفاده می شود در این محصول لاکچری از صحافی کلاسوری استفاده می کنیم. مزایای این نوع از صحافی این است که در صورت دلخواه می توان ورق ها را عوض کرد. همچنین می توان به هر تعداد دلخواه و بدون محدودیت درون سررسید ۱۴۰۳ و سالنامه 1403 از لت استفاده کرد.

سررسید ارگانایزر سالنامه اورگانایزر

ویژگی های سررسید اورگانایزر

سررسید مدیران یا همان اورگانایزر دارای امکانات بیشتری است تا خوشایند مدیران سازمان ها و افراد رده بالا قرار گیرد. این محصول دارای قیمت بالاتری از دیگر سالنامه هاست در نتیجه می توان آنها را در تعداد کمتری نیز سفارش داد. واقعیت این است که هر امکانی را درون آن می توان طراحی کرد با این حال آنهایی که به صورت عمومی بیشتر در گاموت سفارش داده شده اند از قبیل جای خودکار، جای مدارک و کارت، ماشین حساب، قفل رمز دار، آویز و دیگر امکاناتی از این دست هستند. سالنامه گاموت همچنین تقویم رومیزی و طرح جدید تقویم رومیزی 1402 نیز تولید می کند که می توانید در این بخش مشاهده نمایید و برای تبلیغات خود اقدام به خرید تقویم رومیزی نمایید.

خرید سررسید ارگانایزر

هر ساله سررسید گاموت اقدام به تولید سررسید ارگانایزر گاموت می کند که با استقبال شرکت ها و سازمان مواجه می شود. گاموت با چندین دهه تجربه طراحی و چاپ سررسید در چاپخانه گاموت توانسته است با بیش از ششصد شرکت همکاری نماید. نام ما زمان ماست پس برای خرید ارگانایزر طرح های موجود و یا حتی خرید ارگانایزر سفارشی که به سلیقه شما و ویژگی های دلخواه شما طراحی و تولید می شود. برای خرید سررسید و خرید سالنامه برای سال جدید همین حالا هم می توانید اقدام کنید.

مطلب مرتبط: سفارش سررسید ۱۴۰۳ با طرح های متنوع از سایت گاموت پرینت

مطلب مرتبط: سررسید وزیری چیست و قطع وزیری به چه معناست

مطلب مرتبط: سررسید فانتزی جدید و خاص

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232