همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

سفارش اینترنتی سررسید باطله رایگان برای نیازمندان

دانستنی

پیش از صحبت در مورد نحوه سفارش اینترنتی سررسید باطله به این نکته اشاره می کنیم که سررسید باطله فقط به مفهوم سررسید تاریخ گذشته نیست بلکه به خیلی از سالنامه های دیگر نیز اطلاق می شود. کلمه ی سررسید به دفتری گویند که دارای برگه هایی با کیفیت بالاتری نسبت به یک دفتر معمولی است. علاوه بر آن در مورد طراحی و جلد سازی آن سخت گیری فراوانی شده است تا محصول تولید شده دفتری با کیفیت و کارامد و مدیریتی باشد. اما این قسمت تفاوت اصلی یک سررسید یا سالنامه را با یک دفتر به خوبی بیان نمی کند.

سفارش اینترنتی سررسید باطله رایگان برای نیازمندان

سررسید باطله چیست ؟

پیش از صحبت در مورد نحوه سفارش اینترنتی سررسید باطله به این نکته اشاره می کنیم که سررسید باطله فقط به مفهوم سررسید تاریخ گذشته نیست بلکه به خیلی از سالنامه های دیگر نیز اطلاق می شود. کلمه ی سررسید به دفتری گویند که دارای برگه هایی با کیفیت بالاتری نسبت به یک دفتر معمولی است. علاوه بر آن در مورد طراحی و جلد سازی آن سخت گیری فراوانی شده است تا محصول تولید شده دفتری با کیفیت و کارامد و مدیریتی باشد. اما این قسمت تفاوت اصلی یک سررسید یا سالنامه را با یک دفتر به خوبی بیان نمی کند.

تفاوت سالنامه باطله با دفتر

این تفاوت در تقویم و مناسبت هایی است که درون یک سال نامه جا خوش کرده است. این تاریخ ها می تواند به صورت روزشمار، هفته شمار و یا دستیار باشد که نسبت به خواسته ی مشتریان و نیاز آنها انعطاف پذیر است. در این محصولات مناسبت ها چه ملی یا مذهبی یا ایرانی به صورت جزئی و با اطلاعات دقیق درج شده اند. همچنین تصاویری خوش آب و رنگ جهت تبریک سال نو و یا تبلیغات شما به صورت اختصاصی سازی شده در صفحاتش خودنمایی می کند.

همچنین اطلاعات تکمیلی مانند تاریخ حرکت کشتی ها، اطلاعات بازرگانی و صادرات، نقشه مترو، چک لیست سفر و غیره… به انضمام آن درآمده اند. همانطور که می دانید سررسید ها برای یک سال طراحی شده اند. بر فرض مثال در سررسید ۱۴۰۳ تاریخ ها بر اساس سال ۱۴۰۳ در صفحات این محصول درج شده اند و مناسبت ها نیز به صورت دقیق و رسمی مختص به سال ۱۴۰۳ در کل صفحات نوشته شده اند. البته ناگفته نماند تقویم 1403 و تقویم 1403 نیز برای مثال ، به صورت  سال ۱۴۰۳ در یک نگاه در یک صفحه قرار گرفته اند تا بتوانید برنامه ریزی های دقیق تری انجام دهید.

اما از بحث دور نمی شویم. پس تقویم ها برای یک سال چاپ می شوند و شاید کارایی لازم را برای سال بعد از دست بدهند و برای شرکت ها یا سازمان ها به اندازه کافی مناسب نباشد. از آنجایی که هر ساله سررسید گاموت در زمینه تخصصی خودش که تولید سررسید، تولید سالنامه، چاپ تقویم رومیزی است اقدام به چاپ تعداد انبوهی از آنها می نماید ممکن است گاهی این تعداد فرارتر از نیاز مشتریان باشد. پس تعداد محدودی از آنها در انبار باقی می مانند.

 

سررسید باطله برای چه کسانی مفید است؟

اما سالنامه ها فقط در شرکت ها یا سازمان ها استفاده نمی شوند. اگر ذهنمان را به دوران دانشجویی یا تحصیل بازگردانیم به خاطر می آوریم که گاهی بعضی از همکلاسی هایمان به جای دفتر از یک سررسید برای نوشتن تکالیف یا صحبت های اساتید استفاده می کردند. از آن جایی که این کالا فضای یادداشت نویسی فراوانی دارد و همچنین زیبایی آن چندین برابر بیشتر از یک دفتر است در نتیجه در پیش دانشجویان و محصلان دارای محبوبیت فراوانی است. گاهی این سررسید ها پای را فراتر گذاشته و با داشتن جای خودکار و ماشین حساب و جای کارت دانشجویان را از دانشتن کیف بی نیاز می نماید و آنها می توانند با داشتن تنها یکی از این محصولات تمامی نیازهای خود را براورده نمایند.

پس با خرید سررسید عمومی بخش بزرگی از نیازهای هنرجویان براورده می شود اما همیشه این اشیا خریدنی نیستند. در سراسر ایران و در روستاهای دورافتاده عده ای هستند که خانه ای ندارند چه برسد به اینکه دفتری داشته باشند تا مشق و تکالیف های خود را انجام دهند. سالهاس که شرکت سالنامه گاموت در پی افزایش تولید و ماندن تعدادی از آنها در انبارش این سررسید ها را به روستاهای دورافتاده کشور به منظور کمک به افراد نیازمند به صورت رایگان و خیرخواهانه ارسال می کند.

اشکالات چاپی در سررسید باطله

گاهی ممکن است در سررسید ها اشتباهات چاپی یا برشی رخ دهد که البته با تجهیز چاپخانه گاموت به مدرترین دستگاه های چاپ افست این اتفاق بسیار نادر شده است. با این حال طی فرایندی که کاغذ تبدیل به یک سالنامه با جلدی زیبا می شود ممکن است اتفاقاتی رخ دهد. در مراحلی مانند چاپ، برش کاغذ، صحافی و جلد سازی اگر کوچکترین ایرادی در محصول وجود داشته باشد سررسید گاموت آن را از خط تولید کنار می گذارد.

اگر قطره ای چسب جایی به اشتباه ریخته شده باشد یا دوخت کیفیت لازم را نداشته باشد و حتی اگر برش ها اندکی کج باشند این محصولات در دسته ی سررسید باطله قرار خواهند گرفت. ممکن است عده ی بسیار اندکی از همکاران این اشیا را به عنوان سررسید عمومی در فروشگاه های آنلاین و یا دکه ها به فروش برسانند اما سالنامه گاموت این ابزار حیاتی را به نیازمندان می بخشد تا سهم کوچکی در افزایش فرهنگ و علم و دانش کشور ایفا نماید.

سررسید باطله برای مناطق دور افتاده

حتی سفارش اینترنتی سررسید باطله رایگان برای نیازمندان در سالنامه گاموت امکان پذیر است. اگر افرادی را در روستاهای دور و کم توان می شناسید که به سررسید باطله نیاز دارند حتما به سایت سررسید گاموت مراجعه نمایید و با کارشناسان در ارتباط باشید. اطلاعات را در اختیار آنها بگذارید تا اولین محموله سررسید باطله را به آنجا ارسال نمایند. در گاموت برای نیازمندان نیازی به خرید سررسید باطله نخواهید داشت. زیرا آن رایگان در اختیار ضعفا قرار خواهد گرفت. شرکت تقویم رومیزی گاموت دهه هاست که با چاپخانه ای بزرگ در مرکز شهر تهران به تولید سررسید و دیگر محصولات چاپی مشغول است. با توان بالا به بیش از ششصد سازمان بزرگ خدمات دهی می کنیم. با سررسید گاموت سال خود را متفاوت ورق بزنید.

مطالب مرتبط

لیست قیمت سررسید

چاپ سررسید تبلیغاتی

بازار سررسید در تهران 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232