همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

چاپ لوگو در صفحات سررسید

آموزش

چاپ لوگو در صفحات یکی از موثر ترین روش های سفارشی سازی سررسید از دیدگاه کاربرد تبلیغاتی است. با چاپ لوگو در صفحات، کاربر سررسید بطور مداوم لوگوی شرکت سفارش دهنده را مشاهده کرده و این امر باعث افزایش آگاهی وی نسبت به شرکت یا برند مورد نظر می شود.

چاپ لوگو در صفحات سررسید

چاپ لوگو در صفحات یکی از موثر ترین روش های سفارشی سازی سررسید از دیدگاه کاربرد تبلیغاتی است. با چاپ لوگو در صفحات، کاربر سررسید بطور مداوم لوگوی شرکت سفارش دهنده را مشاهده کرده و این امر باعث افزایش آگاهی وی نسبت به شرکت یا برند مورد نظر می شود. این امر می تواند تاثیر بسزایی بر روابط شرکت و مخاطبان در دراز مدت داشته باشد. چاپ لوگو در صفحات سررسید تنها در تیراژ بالا امکان پذیر بوده و دو روش برای این کار وجود دارد:

چاپ لوگو در بالای صفحه

معمولا تولید کنندگان سررسید در هنگام طراحی صفحات داخلی سالنامه های خود، فضایی خالی را در بالای صفحه ( و گاها در پایین ) در نظر می گیرند تا در صورت درخواست، لوگوی شرکت سفارش دهنده را با ابعاد کوچک در آن مکان چاپ کنند. معمول ترین نوع چاپ لوگو در بالای صفحات بصورت تک رنگ یا دو رنگ است. زیرا با این کار علاوه بر حضور لوگو در تمام صفحات، هزینه زیادی نیز به شرکت سفارش دهنده تحمیل نخواهد شد. با این حال امکان چاپ لوگو با چهار رنگ نیز در صفحات وجود دارد که البته این کار مستلزم پرداخت هزینه بالاتری از سوی سفارش دهنده سررسید خواهد بود.

چاپ لوگو در زمینه صفحه

در این روش ، لوگو در ابعاد بزرگ بصورت کم رنگ ( اصطلاحا ترام ) در مرکز صفحه سررسید چاپ می شود. چاپ لوگو در زمینه صفحه باعث می شود تا لوگو جلب توجه بالایی داشته باشد. اما از آنجا که لوگوی چاپ شده در فضای یادداشت صفحه قرار می گیرد ، یکپارچگی ظاهری صفحه را از بین برده و این امر ممکن است برای بسیاری از کاربران سالنامه خوشایند نباشد. چاپ لوگو در زمینه اغلب بصورت تک رنگ و گاها دو رنگ صورت می گیرد. زیرا استفاده از تعداد رنگ بیشتر علاوه بر افزایش هزینه، صفحه را نیز بیش از اندازه شلوغ می کند. و این نوع چاپ برای شرکت ها به دلیل عدم زیبایی چندان پیشنهاد نمیشود.

 

 

چاپ لوگو در صفحات سررسید

ترام سررسید ابزاری قدرتمند و مانا

توجه داشته باشید که با سفارش چاپ لوگو در صفحات سررسید ، شما تنها قادر خواهید بود لوگوی خود را در صفحه از پیش طراحی شده سررسید قرار دهید.  بیشتر شرکت های بزرگ برای سفارش سررسید حتما از چاپ لوگو در صفحات ( همان ترام داخلی ) استفاده می کنند، چرا که همانطور که در بالا توضیح داده شد در طول یکسال استفاده از سررسید برند و نام تجاری شما در برابر چشمان کاربر قرار می گیرد و سبب حک شدن این نام در حافظه تصویری و طولانی مدت کاربر می شود.

اما نکته مهمتری که وجود دارد این است که چاپ ترام در برگه های سررسید برخلاف سایر آیتم های تبلیغاتی نظیر چاپ لوگو روی پلاک فلزی ، لت تبلیغاتی ابتدای سررسید و … ویژگی ماندگاری دارد. چرا که سایر آیتم های تبلیغاتی برای سررسید را می توان به عمد حذف کرد. برای مثال در طول یکسال استفاده از سررسید امکان دارد پلاک بر اثر بی کیفیت بودن چسب آن کنده شود و یا اینکه کاربر پلاک را به عمد بکند و یا همینطور برگه های تبلیغاتی ابتدا ( لت گلاسه ) سررسید در طول استفاده به دلیل بی کیفیت بودن نوع صحافی و یا به عمد توسط کاربر کنده شود. اما ترام داخلی صفحات سررسید را به هیچ عنوان نمی توان حذف کرد.

استفاده از ترام داخلی برای زیباتر شدن سررسید

با استفاده از راهکار زیر می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. اول اینکه برند خود را در طول یکسال معرفی کنید و دوم اینکه جلوه ای خاص و چشم نواز به سررسیدتان بدهید. از رنگ پنجم برای چاپ ترام داخلی صفحات سررسید استفاده کنید. رنگ پنجم همان رنگی است که نمی توان از ترکیب چهار رنگ اصلی (CMYK) ساخت و به صورت آماده در بازار وجود دارد و در برج های رنگی ماشین چاپ افست ریخته می شود. مانند رنگ طلایی، نقره ای و همه رنگ های فسفری که حالت براق و چشم نواز دارند. زمانی که ترام داخلی صفحات را با رنگ پنجم چاپ می کنید با ورق زدن برگه های سررسید تنها چیزی که جلوه پیدا می کند و به چشم می خورد برند شما می باشد.

 

چاپ لوگو در صفحات سررسید

سفارشی سازی سررسید با چاپ ترام داخلی

بی شک یکی از بهترین روش های اختصاصی کردن سررسید یا سالنامه استفاده از چاپ لوگو یا نام برند تجاری شرکت شما در همه صفحات سالنامه می باشد. عموما ترام ( همان چاپ لوگو در صفحات داخلی سررسید ) به صورت دو رنگ در صفحات چاپ می شود که این دو رنگ می تواند از همان رنگ های چاپ داخلی صفحات سررسید باشد که بسیار یکدست و شکیل می شود و یا اینکه از دو رنگ اصلی سازمانی شما باشد که بی شک بهتر برند شما را در حافظه تصویری مخاطب ذخیره می کند.

روش چاپ ترام داخلی سررسید

برای چاپ ترام داخلی دو روش وجود دارد که به نوع سفارش شما بستگی دارد.

  • سفارش سالنامه با طراحی اختصاصی صفحات داخلی یا تیراژ بالای 5000 عدد: که در این روش فایل های طراحی شما را به صورت اختصاصی زینک می گیرند و توسط ماشین های چاپ افست بر روی کاغذ سفید یا کرم چاپ می کنن
  • سفارش سالنامه با طراحی عمومی شرکت تولید کننده با تیراژ کمتر از 5000 عدد: در این روش تنها فایل ترام داخلی ( لوگو یا برند ) را زینک می گیرند و توسط ماشین های چاپ افست بر روی فرم های از قبل چاپ شده سررسید چاپ می کنند.

یکی از مهمترین عوامل در کیفیت چاپ ترام داخلی سررسید کیفیت مرکب و چاپ و در واقع ماشین های چاپ افست می باشد. بیشتر شرکت های ارائه دهنده سررسید مراحل مختلف تولید یک سالنامه را برون سپاری می کنند و این در واقع باعث کاهش کیفیت و عدم تسلط و نظارت در تولید یک سالنامه می شود. اما واحد سالنامه گاموت با در اختیار داشتن چاپخانه اختصاصی امکان نظارت بر کیفیت چاپ کالاهای تولیدی خود را برای شما عزیزان گرامی فراهم کرده است تا با خیالی آسوده و به دور از دغدغه کاهش کیفیت چاپ سفارشتان را ثبت کنید. همچنین لازم به ذکر است مرحله صحافی که مهمترین مرحله در ماندگاری یک سررسید است در واحد سالنامه گاموت به صورت کاملا اتوماتیک ( صحافی لاین ) و بدون دخالت دست یا نیروی انسانی انجام می گیرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232