همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

چاپ لوگو در صفحات سررسید

آموزش

چاپ لوگو در صفحات سررسید یک استراتژی موثر برای شناخت برند و تبلیغات شرکت است. با قرار دادن لوگوی شرکت خود در صفحات سررسید، به مخاطب این پیام را می‌رسانید که برند شما حرفه‌ای و قابل اعتماد است. همچنین حضور مدام لوگو بر روی سررسید و سالنامه موجب تداعی برند در ذهن مشتریان می‌شود و تاثیر بسزایی بر روابط شرکت و مخاطبان در دراز مدت دارد.

چاپ لوگو در صفحات سررسید

چاپ لوگو در صفحات سررسید یک استراتژی موثر برای شناخت برند و تبلیغات شرکت است. با قرار دادن لوگوی شرکت خود در صفحات سررسید تبلیغاتی، به مخاطب این پیام را می‌رسانید که برند شما حرفه‌ای و قابل اعتماد است. همچنین حضور مدام لوگو بر روی سررسید و سالنامه موجب تداعی برند در ذهن مشتریان می‌شود و تاثیر بسزایی بر روابط شرکت و مخاطبان در دراز مدت دارد. در ادامه به معرفی انواع روش‌های چاپ لوگو در صفحات سررسید پرداخته شده است.

چاپ لوگو در بالای صفحه

معمولا تولید کنندگان سررسید و تقویم رومیزی اختصاصی در هنگام طراحی صفحات داخلی سالنامه‌های خود، فضایی خالی را در بالای صفحه ( و گاها در پایین ) در نظر می‌گیرند تا در صورت درخواست، لوگوی شرکت سفارش دهنده را با ابعاد کوچک در آن مکان چاپ کنند. معمول‌ترین نوع چاپ لوگو در بالای صفحات بصورت تک رنگ یا دو رنگ است. زیرا با این کار علاوه بر حضور لوگو در تمام صفحات، هزینه زیادی نیز به شرکت سفارش دهنده تحمیل نخواهد شد. با این حال امکان چاپ لوگو با چهار رنگ نیز در صفحات وجود دارد که البته این کار مستلزم پرداخت هزینه بالاتری از سوی سفارش دهنده سررسید خواهد بود.

چاپ لوگو در زمینه صفحه

در این روش، لوگو در ابعاد بزرگ بصورت کم رنگ ( اصطلاحا ترام ) در مرکز صفحه سررسید چاپ می‌شود. چاپ لوگو در زمینه صفحه باعث می‌شود تا لوگو جلب توجه بالایی داشته باشد. اما از آنجا که لوگوی چاپ شده در فضای یادداشت صفحه قرار می‌گیرد، یکپارچگی ظاهری صفحه را از بین برده و این امر ممکن است برای بسیاری از کاربران سالنامه تبلیغاتی خوشایند نباشد. چاپ لوگو در زمینه اغلب بصورت تک رنگ و گاها دو رنگ صورت می‌گیرد. زیرا استفاده از تعداد رنگ بیشتر علاوه بر افزایش هزینه، صفحه را نیز بیش از اندازه شلوغ می‌کند. و این نوع چاپ برای شرکت‌ها به دلیل عدم زیبایی چندان پیشنهاد نمی‌شود.

چاپ لوگو در زمینه صفحه

ترام سررسید ابزاری قدرتمند و مانا

توجه داشته باشید که با سفارش چاپ لوگو در صفحات سررسید، شما تنها قادر خواهید بود لوگوی خود را در صفحه از پیش طراحی شده سررسید قرار دهید.  بیشتر شرکت‌های بزرگ برای سفارش سررسید حتما از چاپ لوگو در صفحات ( همان ترام داخلی ) استفاده می‌کنند، چرا که همانطور که در بالا توضیح داده شد در طول یکسال استفاده از سررسید برند و نام تجاری شما در برابر چشمان کاربر قرار می‌گیرد و سبب حک شدن این نام در حافظه تصویری و طولانی مدت کاربر می‌شود.

اما نکته مهمتری که وجود دارد این است که چاپ ترام در برگه‌های سررسید برخلاف سایر آیتم‌های تبلیغاتی نظیر چاپ لوگو روی پلاک فلزی، لت تبلیغاتی ابتدای سررسید و … ویژگی ماندگاری دارد. چرا که سایر آیتم‌های تبلیغاتی برای سررسید را می‌توان به عمد حذف کرد. برای مثال در طول یکسال استفاده از سررسید امکان دارد پلاک بر اثر بی کیفیت بودن چسب آن کنده شود و یا اینکه کاربر پلاک را به عمد بکند و یا همینطور برگه های تبلیغاتی ابتدا ( لت گلاسه ) سررسید در طول استفاده به دلیل بی کیفیت بودن نوع صحافی و یا به عمد توسط کاربر کنده شود. اما ترام داخلی صفحات سررسید را به هیچ عنوان نمی‌توان حذف کرد.

استفاده از ترام داخلی برای زیباتر شدن سررسید

با استفاده از راهکار زیر می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید. اول اینکه برند خود را در طول یکسال معرفی کنید و دوم اینکه جلوه‌ای خاص و چشم نواز به سررسیدتان بدهید. از رنگ پنجم برای چاپ ترام داخلی صفحات سررسید استفاده کنید. رنگ پنجم همان رنگی است که نمی توان از ترکیب چهار رنگ اصلی (CMYK) ساخت و به صورت آماده در بازار وجود دارد و در برج‌های رنگی ماشین چاپ افست ریخته می‌شود. مانند رنگ طلایی، نقره‌ای و همه رنگ‌های فسفری که حالت براق و چشم نواز دارند. زمانی که ترام داخلی صفحات را با رنگ پنجم چاپ می‌کنید با ورق زدن برگه‌های سررسید وزیری تنها چیزی که جلوه پیدا می‌کند و به چشم می‌خورد برند شما می‌باشد.

استفاده از ترام داخلی برای زیباتر شدن سررسید

سفارشی سازی سررسید با چاپ ترام داخلی

بی شک یکی از بهترین روش‌های اختصاصی کردن سررسید اروپایی یا سالنامه استفاده از چاپ لوگو یا نام برند تجاری شرکت شما در همه صفحات سالنامه می‌باشد. عموما ترام ( همان چاپ لوگو در صفحات داخلی سررسید ) به صورت دو رنگ در صفحات چاپ می‌شود که این دو رنگ می تواند از همان رنگ‌های چاپ داخلی صفحات سررسید باشد که بسیار یکدست و شکیل می‌شود و یا اینکه از دو رنگ اصلی سازمانی شما باشد که بی شک بهتر برند شما را در حافظه تصویری مخاطب ذخیره می‌کند.

روش چاپ ترام داخلی سررسید

برای چاپ ترام داخلی دو روش وجود دارد که به نوع سفارش شما بستگی دارد.

  • سفارش سالنامه با طراحی اختصاصی صفحات داخلی یا تیراژ بالای 5000 عدد: که در این روش فایل‌های طراحی شما را به صورت اختصاصی زینک می‌گیرند و توسط ماشین‌های چاپ افست بر روی کاغذ سفید یا کرم چاپ می‌کنند.
  • سفارش سالنامه با طراحی عمومی شرکت تولید کننده با تیراژ کمتر از 5000 عدد: در این روش تنها فایل ترام داخلی ( لوگو یا برند ) را زینک می‌گیرند و توسط ماشین‌های چاپ افست بر روی فرم‌های از قبل چاپ شده سررسید چاپ می‌کنند.

یکی از مهمترین عوامل در کیفیت چاپ ترام داخلی سررسید دستیار کیفیت مرکب و چاپ و در واقع ماشین‌های چاپ افست می‌باشد. بیشتر شرکت‌های ارائه دهنده سررسید مراحل مختلف تولید یک سالنامه را برون سپاری می‌کنند و این در واقع باعث کاهش کیفیت و عدم تسلط و نظارت در تولید یک سالنامه می‌شود. اما واحد سالنامه گاموت با در اختیار داشتن چاپخانه اختصاصی امکان نظارت بر کیفیت چاپ کالاهای تولیدی خود را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا با خیالی آسوده و به دور از دغدغه کاهش کیفیت چاپ سفارشتان را ثبت کنید. همچنین لازم به ذکر است مرحله صحافی که مهمترین مرحله در ماندگاری یک سررسید است در واحد سالنامه گاموت به صورت کاملا اتوماتیک ( صحافی لاین ) و بدون دخالت دست یا نیروی انسانی انجام می‌گیرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
agah
مپنا
اسنوا
can
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232