همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

انواع تقویم رومیزی

آموزش

تقویم رومیزی فانتزی در طرح های خاص و منحصر به فرد تولید می شوند. معمولا در انواع تقویم رومیزی از کاغذهای فانتزی با تصاویر آبرنگی و البته یونیک استفاده می شود. البته ممکن است تقویم هایی با پایه های خاص نیست در زیر دسته تقویم فانتزی قرار گیرند.

انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی

در دنیای امروز که مدیریت زمان به یکی از ارکان اصلی زندگی و مقدمه ای بر پیروزی و موفقیت است وجود تقویمی که در دسترس باشد و بتوان برای لحظه لحظه زندگی برنامه ریزی کرد بسیار اهمیت دارد. تقویم رومیزی به انگلیسی (desktop calendar)، همانطور که از اسمش پیداست تقویمی است که به روی میز و یا یک سطح مسطح قرار می گیرد. تقویم های معمول دارای دوازده ورق هستند که یک کاور از جنس کاغذ فانتزی یا کاغذ تحریر و یا کاغذ گلاسه در ابتدای آن قرار می گیرد. تقویم رومیزی در خانه یا محل کار تصویری چشم نواز ایجاد می کند و به همراه انرژی مثبتی که از خود ساطع می شود موجب انگیزه و فعالیت بیشتر در آدمی می شود.

تقویم رومیزی فانتزی

تقویم رومیزی فانتزی در طرح های خاص و منحصر به فرد تولید می شوند. معمولا در انواع تقویم رومیزی از کاغذهای فانتزی با تصاویر آبرنگی و البته یونیک استفاده می شود. البته ممکن است تقویم هایی با پایه های خاص نیست در زیر دسته تقویم فانتزی قرار گیرند. با این حال هر ایده ی شما به واقعیت می بندد که به آن تقویم رومیزی اختصاصی می گویند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله نحوه اختصاصی کردن تقویم رومیزی را مطالعه بفرمایید.

تقویم رومیزی اداری

انواع تقویم رومیزی اداری را در طرح های شیک و رسمی می یابید. آنها قرص و محکم و با دوامند، همچنین نباید فضای زیادی را اشغال کنند که روی میز کارمندان به سادگی جا گیرند. همچنین لغزنده نباشند و از مقواهای نازک برای پایه ی آنها استفاده نشده باشد. این تقویم ها همیشه به اندازه کافی جذابیت دارند تا بیننده را کنجکاو نماید و در نهایت موجب شود تا تبلیغات شما بیشتر به نمایش دراید و موجب افزایش مشتریان گردد. برای آپدیت کردن اطلاعات خود بخش قیمت تقویم رومیزی ۱۴۰۳ را مطالعه نمایید.

تقویم رومیزی چوبی

در این نوع از تقویم رومیزی ها ممکن هست فقط پایه را از چوب بسازند و ورق های کاغذی به نحوی به آن متصل شده باشند. یا در تقویم های دیگر به طرز جذابی همه چیز تقویم رومیزی از چوب ساخته می شود. این چوب یا ام دی اف است و یا همه ابعاد آن از خود چوب تشکیل شده است. در تقویم رومیزی ۱۴۰۳ تنوع فراوانی را در گاموت مشاهده خواهید نمود.

تقویم رومیزی فلزی

فلز عنصری که خاصیت تغییر شکل دارد و به اشکالی خارق العاده تبدیل می شود در تکنولوژی انواع تقویم رومیزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا از فلز پایه ای طراحی می کنند و برگه های گلاسه یا تحریر را به آن وصل کرده یا به حالت کلاسوری پانچ می نمایند. این تقویم رومیزی ها با قرار گیری به روی میز مدیران مجموعه ها و شرکت ها بر جذبه آن شخص می افزاید.

انواع تقویم رومیزی | تقویم رومیزی یاداشت دار

گرچه تاریخ روی تقویم رومیزی نمایش داده می شود و می توان روی مناسبت ها و تاریخ های مهم زندگی یا قرارهای ملاقات را علامت گذاری نمود، این محصول فضای زیادی برای نوشتن رویداد ها با جزییات اضافه را ندارد. به همین دلیل در تقویم های رومیزی خلاقانه فضایی برای برگه های یادداشت قرار داده شده است که هم زیبایی و هم کارایی را دو چندان نموده است.

تقویم رومیزی مقوایی

 

انواع تقویم رومیزی | تقویم رومیزی مقوایی

تقویم رومیزی مقوایی همان تقویمی است که سالها چشم ما با آن اخت گرفته است و یکی از محبوبترین ها و پرطرفدارترین ها در انواع تقویم رومیزی که به جهت هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. آنها در دو نوع تقویم رومیزی مقوایی و تقویم رومیزی سخت موجودند که کیفیت تقویم رومیزی پایه سخت بسیار بالاتر از نوع دیگر است و ما در تقویم رومیزی گاموت فقط خط تولید چاپ تقویم رومیزی پایه سخت را داریم.

تقویم رومیزی زیردستی

این نوع تقویم رومیزی به صورت مسطح تا می شوند و روی میز قرار می گیرند. برای اغلب آنها یک فولدر از جنس چرم یا مقوایی طراحی می شود که این محصول درون آن جای گیرد تا آسیبی به کاغذ یا مقوای تقویم رومیزی زیردستی وارد نشود. قبل از سفارش تقویم رومیزی نکات فراوانی وجود دارد که در این زمینه بدانید. به بخش نکات مهم در سفارش تقویم رومیزی مراجعه نمایید.

تقویم رومیزی پانچی

تقویم رومیزی پانچی در واقع کاغذهایی از جنس تحریر، گلاسه یا فانتزی هستند که ما در چاپخانه گاموت برای همکاران خود تولید می کنیم و سپس با دستگاه های مدرن به صورت مرتب پانچ می کنیم. این پانچ می تواند سراسری، دو طرفه یا به هر شکلی به سفارش خود مشتری باشد تا آنها را به روی پایه ای که مدنظرشان است سوار کنند.

انواع تقویم رومیزی | تقویم رومیزی فلزی

تقویم رومیزی پایه دار

انواع پایه ها برای یک تقویم رومیزی در گاموت موجود است. پایه های مختلف موجب تنوع در سفارشات تقویم رومیزی می شود. برای انواع تقویم رومیزی با پایه های مختلف قاعدتا ابعاد و شکل و جنس کاغذ تقویم رومیزی نیز متفاوت است. در مقاله همه چیز درباره پایه تقویم رومیزی می توانید اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید.

خرید تقویم رومیزی

گاموت با ده ها سال سابقه در تولید سررسید/سالنامه/تقویم رومیزی در کنار شما بوده است. ما بزرگترین تولید کننده تهران هستیم که با چاپخانه اختصاصی و صحافی، خط تولید محصولات مدرن و های کوآلیتی را بر سر میزهای کاری شما آورده ایم.  معرف ما کار ماست. برای خرید سررسید ۱۴۰۳ و خرید تقویم رومیزی 1403 برای کارمندانتان یا پلن های تبلیغاتی خود از همین حالا می توانید اقدام نمایید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232