همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

تقویم رومیزی فانتزی یا تقویم رومیزی شرکتی

آموزش

شاید عجیب به نظر برسد اما تاریخچه تقویم به بیش از 30000 سال پیش برمی گردد. برای اینکه این عدد را راحت تر در ذهن خود آنالیز کنید، می توان مثال زد که دوران هخامنشی در ایران به 2500 سال پیش باز می گردد.  دانشمندان و تاریخ دانان با مطالعه بر سبک زندگی پیشینیان ما دریافته اند که چندین گونه ی متفاوت از تقویم در زندگی انسان ها وجود داشته است. که یکایک معروفترین آنها را برای شما نام می بریم. سپس ناشناخته ترین ها را برایتان توضیح خواهیم داد. 

تقویم رومیزی فانتزی یا تقویم رومیزی شرکتی

تقویم رومیزی فانتزی

در مواقعی که حوصله ی برداشتن گوشی را نداریم نگاهی کج میکنیم و با همان یک نگاه تاریخ امروز رو متوجه میشیم. شاید به نظرمون این بزرگترین نکته برای خرید تقویم رومیزی 1403 به نظر بیاد اما تقویم رومیزی خیلی مفیدتر از چیزیه که به نظر میاد. سالهاست که تقویم ها از ابتدای زندگی همراه ما بودن و چه عاشقانی که تاریخ های پر اهمیت زندگیشان مانند روز آشنایی، تاریخ ازدواج، روز ولنتاین و سایر مناسبت ها را روی آن علامت زده اند. چه کاسبانی که روز سر رسید چک های خود را به روی تقویم رومیزی مغازه ی خود علامت زده اند تا از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری نمایند. و چه کارمندانی که با شور و شوق فراوان هر روز به آن نگاه می کنند و با انگیزه به سمت تعطیلات آخر هفته پیش می روند.

تاریخچه تقویم

شاید عجیب به نظر برسد اما تاریخچه تقویم به بیش از 30000 سال پیش برمی گردد. برای اینکه این عدد را راحت تر در ذهن خود آنالیز کنید، می توان مثال زد که دوران هخامنشی در ایران به 2500 سال پیش باز می گردد.  دانشمندان و تاریخ دانان با مطالعه بر سبک زندگی پیشینیان ما دریافته اند که چندین گونه ی متفاوت از تقویم در زندگی انسان ها وجود داشته است. که یکایک معروفترین آنها را برای شما نام می بریم. سپس ناشناخته ترین ها را برایتان توضیح خواهیم داد. تقویم بودایی _ تقویم میلادی _ تقویم کردی گرمسیری سلطانی _ تقویم هجری خورشیدی _ تقویم چینی _ تقویم هندو _ تقویم کره ای _ تقویم حیوانی _ تقویم قبطی _ تقویم بربری _ تقویم عبری _ تقویم ارمنی _ تقویم کردی _ تقویم هجری قمری

تقویم بربری

این تقویم توسط انسان های بربر که در آفریقا زیست می کردند، استفاده می شد. اسامی ماه های این تقویم به زبان یونانی است و کشاورزان آن سرزمین بیشتر از همه از آن بهره می جستند. نام دیگر این تقویم، فلاحی و در جایی دیگر عجمی است.

تقویم قبطی 

گاهشماری قبطی یا تقویم قبطی یک تقویم باستانی مربوط به دوره ی فراعنه ی مصر است. در این تقویم، شروع سال نو مصادف با پایان تابستان است. در آن دوازده ماه 30 روزه وجود دارد. انتهای هر سال نیز پنج روز اضافه می شود که به آن ماه کوچک می گفتند. اسامی ماه های این گاه شماری به این ترتیب است.

توت – پاوی – اثور – کواق – طوفی – ماخیر – فامینوث – فرموئی – باخون – پاونی – افیفی – ماسوری – ماه کوچک

تقویم بودایی

پیشینه ی این تقویم به 100 سال پیش از میلاد بازمی گردد. این سالشمار دارای دوازده ماه مانند تقویم هجری شمسی است. با این تفاوت که هر سال دارای 354 روز و برای جبران اختلاف با تقویم شمسی هر سه سال یا هر دو سال یک ماه به آن اضافه می شود!!! در نتیجه باعث می شود این اختلاف نمود نکند.

تقویم حیوانی 

برای آشنایی با این گاهشمار مقاله حیوان سال تولدتان چیست را مطالعه نمایید. همانطور که می بینید تنوع تقویمها در سراسر جهان زیاد است پس برای داشتن یک تقویم فانتزی حتی می توان برای جالب تر شدن آن یکی از این گاهشمارها را به عنوان گاهشمار فرعی در برگه های تقویم رومیزی قرار دارد.

مخاطبان تقویم رومیزی فانتزی ۱۴۰۳ چه کسانی هستند؟

برای انتخاب تقویم رومیزی 1403/خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۳/ ابتدا باید جامعه ی هدف را مدنظر قرار دهیم. همانطور که از نامش پیداست، تقویم رومیزی فانتزی با تقویم رومیزی شرکتی فرق دارد. حتی تقویم رومیزی شرکتی نیز با تقویم رومیزی عمومی متفاوت است.

تقویم رومیزی عمومی

همیشه در شرکت هایی که مشغول به تولید و چاپ تقویم رومیزی هستند مدل های آماده ای برای تقویم رومیزی سال جدید موجود است. آنها نیاز به طراحی مجدد ندارند در نتیجه به آنها تقویم رومیزی عمومی گویند. روی این سررسیدها پلاک با لوگوی حکاکی شده روی آن زده نمی شود.

تقویم رومیزی 1403 شرکتی

به این نام معروفند زیرا شرکت ها آن ها را در تیراژهای زیاد سفارش می دهند و از آن بهره وری تبلیغاتی می کنند. همانطور که مستحضر هستید تقویم رومیزی یک هدیه تبلیغاتی پرکاربرد و البته مفید است. آنچنان که افزایش تعداد مشتریان و معروفیت برند و شرکت شما بعد از دادن این کالای تبلیغاتی معروفیت دارد. این نوع تقویم رومیزی ها در طرح ها، رنگ ها و سایزهای متفاوت یافت می شوند. که به صورت تخصصی به آن تقویم رومیزی مدرن می گویند. شما می توانید تصاویر مدنظرتان و اطلاعات خاص سازمان خود را به روی آن حکاکی نمایید یا سفارش طلاکوب دهید.

تقویم رومیزی فانتزی شرکتی

تقویم رومیزی فانتزی یا تقویم رومیزی شرکتی

این نوع تقویم ها بیشتر سفارشی هستند و به دلخواه مشتریان عزیز قابل تغییرند. تقویم رومیزی که دارای پایه پلکسی به جای یک پایه مقوایی سخت ساده است. یا تقویم رومیزی یادداشت دار که تمام نیاز های یک کارمند را یک تنه پاسخگو می باشد جزو دسته ی تقویم رومیزی سفارشی قرار می گیرد. تصاویر تقویم رومیزی فانتزی نیز دارای تفاوت هایی با دیگر تقویم هاست. در آنها به جای تصاویر گرافیکی از وکتورهای آبرنگی و خاص استفاده می شود.

تقویم رومیزی فانتزی ۱۴۰۳

این نوع از تقویم رومیزی ها مخاطبان خاص خود را دارند. نوجوانان و کودکان بیشتر از همه جذب این نوع از گاهشمارها می شوند. اما برای یک شرکت و یا سازمان هدیه ی تبلیغاتی مناسبی نخواهد بود.

خرید تقویم رومیزی

گاموت پرینت با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت در زمینه تولید تقویم ، تقویم رومیزی و چاپ سررسید جزو برترین تولید کنندگان تقویم رومیزی، تولیدکنندگان سررسید بدون واسطه در تهران است. نتیجه ی فوق العاده و تحویل سررسید و تقویم رومیزی با کیفیت برتر در تیراژ مورد نظر سازمان ها باعث افزایش اعتماد شما عزیزان شده است. به طوری که با گذشت سالیان گاموت پرینت با بیش از ششصد شرکت و سازمان مشغول به فعالیت گسترده است. برای چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۳ و سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۳ ، اگر نخستین بار است که با ما کار می کنید. در ابتدا مقاله نحوه سفارش تقویم رومیزی 1403 را مطالعه نمایید. در غیر اینصورت با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232