همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

لحظه تحویل سال 1401

مناسبت‌ها

هنوز فرصت زیادی تا تحویل سال 1401 باقیست اما تقویم گاموت برای شما زمان دقیق تحویل سال را فراهم کرده است تا در برنامه ریزی های آینده خود هرچه دقیق تر عمل نمایید. سال تحویل روز یکشنبه خواهد بود که 3 دقیقه بعد از ساعت 7 بعد از ظهر رخ می دهد. در نتیجه چهار روز تعطیل رسمی ابتدای سال روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و  پنجشنبه خواهند بود.

لحظه تحویل سال 1401

زمان دقیق تحویل سال 1403 = 19 و 3 دقیقه و 26 ثانیه  روز یکشنبه 29 اسفند ۱۴۰۳

مطابق 20 مارچ یا مارس 2022 میلادی

مطابق 17 شعبان 1443 هجری قمری

ساعت دقیق تحویل سال 1401

هنوز فرصت زیادی تا تحویل سال ۱۴۰۳ باقیست اما تقویم گاموت برای شما زمان دقیق تحویل سال را فراهم کرده است تا در برنامه ریزی های آینده خود هرچه دقیق تر عمل نمایید. سال تحویل روز یکشنبه خواهد بود که 3 دقیقه بعد از ساعت 7 بعد از ظهر رخ می‌دهد. در نتیجه چهار روز تعطیل رسمی ابتدای سال روزهای دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و  پنجشنبه خواهند بود. پس از حالا می توانید برنامه های سفری و کاری خود را بچینید. اگر به تقویم رومیزی ۱۴۰۳ که تمامی مناسبت ها و تعطیلات به صورت دقیق در آن ذکر شده است، نیاز دارید بند پایانی مقاله را مطالعه نمایید.

تاریخچه تحویل سال؛ چرا تحویل سال شروع عید نوروز است؟

لحظه ی تحویل سال همان لحظه ی اعتدال بهاری به حساب می‌آید. اعتدال بهاری رخدادی است که در ستاره شناسی معروف است. رویدادی که در آن ناظر سطح زمین شاهد خروج خورشید از صفحه استوا و حرک آن به سوی شمال خواهد بود. زمین دو اعتدال دارد یکی اعتدال بهاری و دیگری اعتدال پاییزی. در گاهشماری خورشیدی و دفتر سررسید که توسط مردمانی از کشورهای ایران و افغانستان مورد استفاده قرار می‌گیرد، نخستین روز از سال جدید مصادف با لحظه ی تحویل سال است. اولین روز که در ایران به آن هرمز روز یا اورمزد روز گویند از ماه فروردین است. چنانچه آغاز سال، قبل از ظهر تحویل شود، همان‌ روز نوروز است.

لحظه تحویل سال 1401

اگر تحویل سال ۱۴۰۳ بعد از ظهر باشد، فردای آن روز را در سال نامه نوروز نامند. نوروز به طور معمول در تقویم میلادی با روز 20 یا 21 و گهگاه 22 مارچ تطابق دارد. نوروز به عنوان اولین روز فصل بهار جشن گرفته می‌شود و روز ابتدایی از سال جدید به حساب می آید. از دیرباز ایرانیان بر این باور بوده اند که نوروز سرآغاز طبیعت، سبز شدن جهان و رویش گیاهان و برکت در جهان هستی است. به گونه ای که چند ماه پیش از شروع بهار، جشن‌هایی مانند جشن دیگان و سیرسور را به عنوان استقبال از بهار برگزار می‌کردند.  آنها اعتقاد دارند که همزمان با نو شدن جهان ما نیز باید روزگار و زندگی جدیدی را آغاز کنیم. پس با این تفکر به تمیز کردن خانه و وسایل و اشیا خود می پردازند تا همه چیز تن پوشی از تازگی داشته باشد. البته فقط ظاهر نیست و باستانیان بر این عقیده هستند که با آغاز فصل بهار باید نگرشی نوین نیز بر زندگی و اطرافیان داشته باشیم تا امسال را بهتر از سالهای پیش زندگی کنیم.

حیوان سال 1401

نماد سال 1401

در تقویم دوازده حیوانی چینی سال 1401 نوبت به ببر می‌رسد به این معنا که سال 1401 سال ببر است. پس کسانی که در گردش سالیانه، متولد سال‌های 1389 ، 1377 ، 1365 ، 1353 ، 1341 ، 1329 هستند، در مدار شانس و خوشبختی قرار می‌گیرند. اگر به تقویم چینی علاقمندید حتما مقاله حیوان سال تولدتان چیست را مطالعه نمایید.

متولدین سال ببر چه خصوصیاتی دارند؟

ببرها که به دلیل اشتیاق آتشین، جسارت و نترسی خود شناخته می‌شوند ، همواره مورد احترام هستند. آنها علاوه بر اینکه خود برای خود ارزش زیادی قائلند توسط دوستان و حتی دشمنان مورد ستایش قرار می‌گیرند. به نظر می رسد ببر نماد تناقضات است زیرا شخصیتی متناقض و پویا دارد. آنها در یک چشم بر هم زدن می‌توانند از آتشین و بی باک به شخصی آرام و احساساتی تبدیل شوند.

حیوان سال 1401 چه حیوانی است؟

بهترین روابط برای سال ببر

به طور کلی ، افراد متولد سال ببر می توانند با افرادی که متولد سال های اژدها ، اسب و خوک هستند ، بهترین روابط را در زندگی زناشویی خود داشته باشند. با متولدین سال ببر زندگی ایده آلی خواهید داشت زیرا آن ها در حرفه ی شما بسیار کمک حال خواهند بود و این پیشرفت در روابط کاری شما موجب موفقیت خواهد بود. آنها دارای قوه ی تحلیل و استدلال عالی هستند که موجب می شود جزییات را بیشتر از سایرین بررسی نمایند در نتیجه معمولا جزو محققان بزرگ هستند. این افراد اجتماعی با هاله ای از جذابیت، به سختی می‌توانند در برابر دیگران شکوفا شوند و اغلب به فرار از زندگی و مفهوم آن روی می‌آورند. زندگی ساده و روتین سبک آنها نیست. اگرچه در رفتارهای خود محافظه کار و دقیق هستند، اما برای نمک زندگی شگفتی آفرینی می‌کنند.

تقویم و سررسید ۱۴۰۳

امروزه انسان ها برای دقایق خود برنامه ریزی دارند و از پیشامدهای غیرمنتظره لذت چندانی نمی‌برند. ما در مجموعه گاموت تقویم ۱۴۰۳ و سررسید سال 1403 را از همین حالا با تمامی امکانات به صورت عمومی و یا سفارشی حتی در ست مدیریتی چرم آماده کرده ایم. تنوع فراوانی از سررسید و سالنامه را می‌توانید در سایت مشاهده نمایید. اگر هر طرحی را پسندید با مشاورین متخصص گاموت تماس بگیرید تا سررسیدی مقرون به صرفه را در تیراژ مورد نظر خود فقط در ده روز کاری تحویل بگیرید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
agah
مپنا
اسنوا
can
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232