همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

خصوصیات متولد شهریور بر اساس زودیاک

دانستنی

بشر هزاران سال است که بر اسرار جهان تأمل کرده و حرکت پر جنب و جوش خورشید، چرخه فریبنده ماه و چرخش ستارگان بی حد و حصر در آسمان را ردیابی می کند. طالع بینی و نجوم هزاران سال پیوند ناگسستنی با یکدیگر داشتند. اگرچه این دو حوزه در طول زمان از هم جدا شده اند ، آموزه های عرفانی کیهان هنوز هم امروز ما را راهنمایی می کند. برای فهمیدن خصوصیات متولد شهریور و یا متولد هر ماه دیگر باید ابتدا کمی با علم کیهان شناسی آشنا شویم.

خصوصیات متولد شهریور بر اساس زودیاک

تا چه اندازه به ارتباط شخصیت افراد با ماه تولد آن ها باور دارید؟ آیا می‌دانید که بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی افراد متولد یک ماه، شبیه به هم است؟ آشنایی با ویژگی های هر فرد با توجه به ماه تولد او در کنار جذابیتی که دارد، می تواند به شما در برقراری ارتباط با دیگران کمک کند. زیرا هر چه بهتر با ویژگی‌های شخصیتی یک نفر آشنایی داشته باشید، ارتباط راحت‌تری با او برقرار می‌کنید. در این مقاله به بررسی خصوصیات متولد شهریور بر اساس زودیاک می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

خصوصیات متولد شهریور بر اساس زودیاک

خصوصیات متولد شهریور؛ ویژگی های شخصیتی

بشر هزاران سال است که بر اسرار جهان تأمل کرده و حرکت پر جنب و جوش خورشید، چرخه فریبنده ماه و چرخش ستارگان بی حد و حصر در آسمان را ردیابی می‌کند. طالع بینی و نجوم هزاران سال پیوند ناگسستنی با یکدیگر داشتند و نماد ماه تولد تا حد زیادی بر اساس ستاره شناسی تعیین شده است. اگرچه این دو حوزه در طول زمان از هم جدا شده اند، آموزه‌های عرفانی کیهان هنوز هم امروز ما را راهنمایی می‌کند. برای فهمیدن خصوصیات متولد شهریور و یا متولد هر ماه دیگر باید ابتدا کمی با علم کیهان شناسی آشنا شویم. گستردگی و پیچیدگی مطالعه طالع بینی غیر قابل انکار است.

با وجود تفاوت‌های ظریفی که در انواع طالع بینی وجود دارد، اساسی‌ترین اصل طالع بینی بر 12 علامت ستاره ای زودیاک تمرکز دارد. در طول قرن‌ها و بر اساس چاپ تقویم میلادی، هر نشانه‌ای از جمله اسطوره‌ها، حیوانات و ویژگی‌های خاص خود را در ارتباط با زودیاک ایجاد کرده است. هر نشانه‌ای نماد رویکرد فردی به زندگی است که دارای نقاط قوت پویا و نقاط ضعف ناامید کننده است. علامت خورشید یک سکوی پرتاب کیهانی است برای طالع بینان آماتور و حرفه‌ای که در این راه قدم می‌گذارند. علامت خورشید شما بر اساس تاریخ تولد شما تعیین می‌شود.

خصوصیات متولد شهریور بر اساس نشانه های زودیاک؛ شخصیت شهریوری ها

آن نشان دهنده شخصیت اصلی، احساسات، اولویت‌های زندگی و راهی ست که در جهان به آن سو حرکت می‌کنید. این موقعیت نجومی، هدایای ذاتی شخصیتی و همچنین نقاط کور شما را روشن می‌کند. شادی، آرزوها، نقص‌ها و ترس‌ها چیزی هستند که در زودیاک نهفته اند و این علامت‌ها را خاص و منحصر به فرد می‌کنند. وقتی با سیارات دیگر موجود در سرنوشت شما ترکیب شود، نمای متمایزی را ایجاد می‌کند که حتی به عنوان اثر انگشت نجومی شما نامگذاری می‌شود.

آیا 12 علامت زودیاک با هم در ارتباطند؟

آماده اید تا دانش نجومی خود را به سطح بعدی برسانید؟ چهار مجموعه وجود دارد. به این مجموعه ها سه گانه و چهارگانه گویند که 12 علامت زودیاک را در سررسید اختصاصی تقسیم بندی می‌کنند. ممکن است این کلمات به نظرتان بی معنی بیاید اما مفهوم آن ساده است. “سه گانه” به علایم مرتبط با عنصر آتش گویند که شامل ( برج حمل ، برج شیر و برج قوس) است، همچنین سه گانه زمین شامل ( برج ثور ، برج باکره ، و برج برج) ، هوا (برج جوزا ، برج ترازو و برج دلو) است ، سه گانه آب (برج سرطان ، برج عقرب ، برج حوت) است.

به طور کلی ، آتش نشان دهنده شور زندگی است. زمین علامت فرد پایدار و عمل گرا است. همچنین هوا نماد افراد عقلانی و کنجکاو هست و آب نیز نماد بصری و احساسی در جهان است. ویژگیهای شخصیتی خود را بر اساس کیهان از هیجان انگیز تا پرخاشجو بیابید. ای جنگجوی کیهانی به خاطر داشته باش رشد شما با خودآگاهی آغاز می‌شود، بنابراین برای شناخت بهتر خود ادامه مطلب را مطالعه کنید. ما در اینجا به توضیح خصوصیات متولد شهریور می پردازیم.

خصوصیات متولد شهریور بر اساس زودیاک؛ معرفی

خصوصیات متولد شهریور؛ سنبله باکره و یا فرشته

باکره یک علامت زمینی است. که در تاریخ توسط الهه گندم و کشاورزی نشان داده می شود. ارتباطی که حضور ریشه دار باکره را در جهان مادی نشان می‌دهد. باکره ها در برخورد با زندگی منطقی، عملی و منظم هستند. این علامت زودیاک نشان دهنده فردی زمینی با خصوصیت کمال گرایی و حیوان سال تولد است که از ارتقا مهارت ها با تمرین مداوم نمی‌ترسد. فرشته بر سیستم گوارشی حکومت می‌کند، که باعث می شود این نشانه های زمینی با مواد تشکیل دهنده یک جهان – مانند غذا و سایر موارد، هماهنگ باشد. آنها از جزئیات بسیاری آگاهی دارند.

باکره یا فرشته توسط عطارد، سیاره پیام رسان و ارتباطات اداره می‌شود. اگرچه عطارد بر برج جوزا نیز فرمانروایی می‌کند، اما این دو علامت کاملاً متفاوت هستند. جوزا در مورد زبان و صحبت و بیان است، در حالی که باکره در مورد ورودی و پردازش است. یک باکره مانند یک کامپیوتر با اطلاعات سر و کار دارد. او حتی پیچیده‌ترین مجموعه اطلاعات را به مفاهیم سازمان یافته و هویت بصری تبدیل می‌کند. اگرچه باکره ها مشتاق هستند که در همه کارهای خود دقیق عمل کنند، اما باید به خاطر داشته باشند که پیگیری مداوم ایده آل می تواند در مورد خود یا دیگران مخرب باشد. زیبایی در نواقص ما وجود دارد. برای باکره‌ها مهم است که یاد بگیرند که نقص‌ها، در واقع نقص نیستند. سازمان‌هایی که می‌خواهند براساس ماه تولد کارمندان یا مدیرانشان از آن‌ها قدردانی کنند می‌توانند با خرید ست مدیریتی اختصاصی براساس هویت بصری سازمانشان هدیه جذابی را به کارکنان و مدیران خود ارائه دهند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
agah
مپنا
اسنوا
can
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232