همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

خصوصیات متولد شهریور بر اساس زودیاک

دانستنی

بشر هزاران سال است که بر اسرار جهان تأمل کرده و حرکت پر جنب و جوش خورشید، چرخه فریبنده ماه و چرخش ستارگان بی حد و حصر در آسمان را ردیابی می کند. طالع بینی و نجوم هزاران سال پیوند ناگسستنی با یکدیگر داشتند. اگرچه این دو حوزه در طول زمان از هم جدا شده اند ، آموزه های عرفانی کیهان هنوز هم امروز ما را راهنمایی می کند. برای فهمیدن خصوصیات متولد شهریور و یا متولد هر ماه دیگر باید ابتدا کمی با علم کیهان شناسی آشنا شویم. گستردگی و پیچیدگی مطالعه طالع بینی غیر قابل انکار است. با وجود تفاوت های ظریفی که در انواع طالع بینی وجود دارد، اساسی ترین اصل طالع بینی بر 12 علامت ستاره ای زودیاک تمرکز دارد.

خصوصیات متولد شهریور بر اساس زودیاک

خصوصیات متولد شهریور

زودیاک چیست؟

بشر هزاران سال است که بر اسرار جهان تأمل کرده و حرکت پر جنب و جوش خورشید، چرخه فریبنده ماه و چرخش ستارگان بی حد و حصر در آسمان را ردیابی می کند. طالع بینی و نجوم هزاران سال پیوند ناگسستنی با یکدیگر داشتند. اگرچه این دو حوزه در طول زمان از هم جدا شده اند ، آموزه های عرفانی کیهان هنوز هم امروز ما را راهنمایی می کند. برای فهمیدن خصوصیات متولد شهریور و یا متولد هر ماه دیگر باید ابتدا کمی با علم کیهان شناسی آشنا شویم. گستردگی و پیچیدگی مطالعه طالع بینی غیر قابل انکار است.

با وجود تفاوت های ظریفی که در انواع طالع بینی وجود دارد، اساسی ترین اصل طالع بینی بر 12 علامت ستاره ای زودیاک تمرکز دارد. در طول قرن ها، هر نشانه ای از جمله اسطوره ها، حیوانات و رنگ ها ویژگی های خاص خود را در ارتباط با زودیاک ایجاد کرده است. هر نشانه ای نماد رویکرد فردی به زندگی است که دارای نقاط قوت پویا و نقاط ضعف ناامید کننده است. علامت خورشید یک سکوی پرتاب کیهانی است برای طالع بینان آماتور و حرفه ای که در این راه قدم می گذارند. علامت خورشید شما بر اساس تاریخ تولد شما تعیین می شود.

حیوان سال تولدتان چیست؟

آن نشان دهنده شخصیت اصلی، احساسات، اولویت های زندگی و راهی ست که در جهان به آن سو حرکت می کنید. این موقعیت نجومی، هدایای ذاتی شخصیتی و همچنین نقاط کور شما را روشن می کند. شادی، آرزوها، نقص ها و ترس ها چیزی هستند که در زودیاک نهفته اند و این علامت ها را خاص و منحصر به فرد می کنند. وقتی با سیارات دیگر موجود در سرنوشت شما ترکیب شود، نمای متمایزی را ایجاد می کند. که حتی به عنوان اثر انگشت نجومی شما نامگذاری می شود.

12 علامت زودیاک با هم در ارتباطند؟

آماده اید تا دانش نجومی خود را به سطح بعدی برسانید؟ چهار مجموعه وجود دارد. به این مجموعه ها سه گانه و چهارگانه گویند که 12 علامت زودیاک را تقسیم بندی می کنند. ممکن است این کلمات به نظرتان بی معنی بیاید اما مفهوم آن ساده است. . “سه گانه” به علایم مرتبط با عنصر آتش گویند که شامل ( برج حمل ، برج شیر و برج قوس) است، همچنین سه گانه زمین شامل ( برج ثور ، برج باکره ، و برج برج) ، هوا (برج جوزا ، برج ترازو و برج دلو) است ، سه گانه آب (برج سرطان ، برج عقرب ، برج حوت) است.

به طور کلی ، آتش نشان دهنده شور زندگی ست. زمین علامت فرد پایدار و عمل گرا است. همچنین هوا نماد افراد عقلانی و کنجکاو هست و آب نیز نماد بصری و احساسی در جهان است.ویژگیهای شخصیتی خود را بر اساس کیهان از هیجان انگیز تا پرخاشجو بیابید. ای جنگجوی کیهانی به خاطر داشته باش رشد شما با خودآگاهی آغاز می شود، بنابراین برای شناخت بهتر خود ادامه مطلب را مطالعه کنید. ما در اینجا به توضیح خصوصیات متولد شهریور می پردازیم.

خصوصیات متولد شهریور

سنبله باکره و یا فرشته

باکره یک علامت زمینی است. که در تاریخ توسط الهه گندم و کشاورزی نشان داده می شود. ارتباطی که حضور ریشه دار باکره را در جهان مادی نشان می دهد. باکره ها در برخورد با زندگی منطقی، عملی و منظم هستند. این علامت زودیاک نشان دهنده فردی زمینی با خصوصیت کمال گرایی ست که از ارتقا مهارت ها با تمرین مداوم نمی ترسد. فرشته بر سیستم گوارشی حکومت می کند، که باعث می شود این نشانه های زمینی با مواد تشکیل دهنده یک جهان – مانند غذا و سایر موارد، هماهنگ باشد. آنها از جزئیات بسیاری آگاهی دارند.

باکره یا فرشته توسط عطارد، سیاره پیام رسان و ارتباطات اداره می شود. اگرچه عطارد بر برج جوزا نیز فرمانروایی می کند، اما این دو علامت کاملاً متفاوت هستند. جوزا در مورد زبان و صحبت و بیان است، در حالی که باکره در مورد ورودی و پردازش است. یک باکره مانند یک کامپیوتر با اطلاعات سر و کار دارد. او حتی پیچیده ترین مجموعه اطلاعات را به مفاهیم سازمان یافته و روشن تبدیل می کند. اگرچه باکره ها مشتاق هستند که در همه کارهای خود دقیق عمل کنند، اما باید به خاطر داشته باشند که پیگیری مداوم ایده آل می تواند در مورد خود یا دیگران مخرب باشد. زیبایی در نواقص ما وجود دارد. برای باکره ها مهم است که یاد بگیرند که نقص ها، در واقع نقص نیستند.

خرید تقویم با طالع بینی گاموت

گاموت پرینت برای علاقمندان دست به تولید انواع تقویم خاص و تقویم رومیزی خاص زده است. این تقویم ها می تواند شامل علامت های زودیاک، تقویم ترکی ، تقویم شمسی ، تقویم میلادی ، تقویم دوازده حیوانی ، و تقویم با مشخصات هر ماه مانند ماه شهریور برای متولد شهریور ماه است.

خرید سررسید

سررسید فقط سررسید عمومی نیست بلکه شرکت ها می توانند سررسید خاص تهیه کنند. گاموت پرینت آماده فروش سررسید به سبک مورد علاقه شما در ارزان ترین حالت ممکن است. فقط کافی است کلیک نمایید و با مشاورین ما تماس برقرار نمایید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232