همه محصولات سررسـید تقویم رومیزی ست مدیریتی لیست قیمت‌ها لیست قیمت دانلود کاتالوگ کاتالوگ
0 درخواست نمونه

سررسید خاص

آموزش

با نزدیک شدن فصل بهار شرکت ها و سازمان ها به تکاپو برای تهیه ی هدیه ی سازمانی می افتند. این هدایا برای تقدیر از کارکنان و یا ابراز ارادت به دیگر سازمانها و یا شرکت ها داده می شود. اگرچه همگان از دریافت سررسید و سالنامه خرسند می شوند، اما شما می توانید در عین سپاسگذاری از کارکنان به صورت غیرمستقیم بر ناخوداگاه آنها تاثیر گذاشته و تبلیغ سازمان یا برند خود را کنید.

سررسید خاص

انواع سررسید خاص

سررسید فانتزی

با نزدیک شدن فصل بهار شرکت ها و سازمان ها به تکاپو برای تهیه ی هدیه ی سازمانی می افتند. این هدایا برای تقدیر از کارکنان و یا ابراز ارادت به دیگر سازمانها و یا شرکت ها داده می شود. اگرچه همگان از دریافت سررسید و سالنامه خرسند می شوند، اما شما می توانید در عین سپاسگذاری از کارکنان به صورت غیرمستقیم بر ناخوداگاه آنها تاثیر گذاشته و تبلیغ سازمان یا برند خود را کنید. واقعیت این است که تنوع سررسید در بازار فراوان است. از سررسیدهای رسمی و اداری گرفته تا سررسید های فانتزی و دخترانه که در رنگهای متنوع هستند. سررسید های مخصوص به شغل های گوناگون نیز وجود دارد مانند سررسید نوبت دهی پزشکان که کاملا کارامد است. در این بخش قصد داریم به معرفی انواع سررسید خاص بپردازیم تا شما بتوانید برای سفارش سررسید خاص ۱۴۰۳ بهترین تصمیم را بگیرید.

سررسید خاص

سررسید سیمی 

سررسید سیمی محصولی است که در عین زیبایی و مفید بودن بسیار فانتزی است. این نوع از سالنامه ها برای هدیه به مشتریان، کارمندان و هدایای دوستانه بسیار مفید است. سیمی به روی همه نوع جلد پیاده سازی می شود. شما می توانید انواع جلد را در مقاله انواع جلد سررسید مطالعه نمایید. گاموت پرینت سرشار از محصولات خاص است. به طوری که می توانید سررسید سیمی داشته باشید که از بیرون سیمی بودن آن مشخص نباشد! در واقع روی جلد حفره هایی تعبیه می شود و فقط هنگامی که سررسید باز میشود سیم ها از درون حفره ها خودنمایی می کنند. این محصول کاملا برای هدیه تبلیغاتی و مدیریتی دلخواه است.

سررسید کلاسوری 

این سالنامه قطعا یک محصول لاکچری به حساب می آید. تصور کنید تقویم و سررسید شما کلاسوری باشد. رویدادنامه ای که یک سال همراه شما خواهد بود. از آنجا که دارای کیفیت بالاست و عمر طولانی دارد بعد از پرشدن صفحات می توانید صفحات جدید در آن جایگزین نمایید. در سررسید کلاسوری گاموت زیر جلد فضایی برای جای کارت و جای پول یا جای یادداشت که از آن استفاده هایی گوناگون می شود قرار داده شده است.

سررسید خاص

سررسید کش دار 

همانطور که از اسم آن مشخص است داری یک کش است که برای بسته نگه داشتن جلد و محتویان آن مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ کش معمولا با رنگ جلد ست می شود که می تواند در یک مود رنگی و یا در تضاد کامل با جلد برای خودنمایی بیشتر باشد.

سررسید جعبه دار 

این نوع سررسید ها داخل جعبه قرار می گیرند که آنها را تبدیل به هدیه ای رسمی و مدیریتی می کند. این جعبه ها را هارد باکس گویند و معمولا فضایی برای قرار گرفتن سررسید درون آن تعبیه شده است. این محصول می تواند به عنوان ست سازمانی نیز باشد. ست سازمانی سررسید، محصولی ست که شامل خودنویس ، کیف پولی که دارای یک تقویم جاسازی شده کوچک در آن و جای کارت مگنتی بسیار زیباست. این کادو قطعا برای خاص پسندان است.

سررسید دکمه ای 

عاشق این مدل سررسیدها خواهید شد. تصور دکمه ای برای بستن سررسید را داشته باشید، پر رمز و راز به نظر می آید! دو نوع از این دکمه ها موجود است. یکی یک تکه با جلد، به طوری که خود جلد ادامه دارد و با دکمه ای به روی دیگر جلد بسته می شود. دیگری تکه ای ست شده با جلد است که به جلد دوخته می شود و دکمه ای به روی آن تعبیه شده است.

سررسید با ماشین حساب

سررسیدی ست که داخل آن ماشین حساب تعبیه شده است و باعث ویژه شدن این کار فانتزی و پرطرفدار شده است.

سررسید با جلد دولایه 

این نوع از جذاب ترین ها هستند. در واقع روی سررسید دو جلد قرار داده اند که که جلد رویی بریدگی هماهنگ با جلد زیرین دارد. جلد زیرین دارای لوگوی برامده ای است که از جلد رویین خودنمایی می کند

 

سررسید خاص

سررسید با جای خودکار 

اگر دنبال سررسید فانتزی هستید انتخاب سالنامه ای که خود مجهز به جای خودکار است بسیار مفید خواهد بود.

جا خودکاری نگه دارنده 

این سررسید از خودکار به جای دکمه استفاده می کند. بله درست شنیدید. به صورت زیبایی جای خودکار از بریدگی منظم خارج شده است که خودکار را آنجا قرار دهید و در نهایت سالنامه ی شما قفل می شود.

سررسید با جلد دو تکه 

طراحی آن به نحوی است که گویی جلد از دو پارچه متفاوت ساخته شده است. این طراحی می تواند به صورت اریب یا صاف باشد که بر زیبایی جلد می افزاید.

سررسید سه لتی 

سه لتی اصطلاحی است که در واقع برای سررسیدی به کار گرفته می شود که از دو طرف باز می شود. از طرفی تقویم است و زمانی که برگردانده شود و جلد باز شود دفتر یادداشت زیبایی پیش چشمان شما قرار خواهد گرفت.

سررسید آهن ربایی ( مگنتی) 

می تواند مشابه سررسید دکمه ای یاشد با این تفاوت که به جای دکمه، فلزی که بی شباهت به دکمه نیست توسط بندی جلد را میبندد. یا در نوع دیگر، جلد ادامه پیدا می کند و این جلد سوم سراسر آهن ربایی است که سالنامه را ثابت نگه می دارد و از زیباترین سررسیدهای موجود است.

سررسید خاص

سررسید دخترانه 

سررسید دخترانه می تواند تمامی موارد بالا را مانند مگنتی، دکمه ای، سه لتی … داشته باشد. علاوه بر آن در رنگها ی دلخواه دختران و پارچه های منحصر به فرد و فانتزی است که برگه های درونی آن با تصاویر زیبای کارتونی و یا نقاشی طراحی شده است.

سررسید گرافیکی

سررسید گرافیکی دارای جلد با تصاویر کاملا گرافیکی و زیباست. رنگ و روی جذاب آن چشمان را خیره می کند. برای نمای بیشتر از ورق گلاسه برای آن استفاده می شود که روکش سلفونی آن را از هر خرابی در امان نگه میدارد.

سررسید مصور 

آیا دوست دارید بعضی از صفحات سررسید شما شامل تصاویر باشد؟ مثلا تصویر محصولات شما یا جملات انگیزشی یا شعر؟ یا تصاویر هنری مانند حافط همراه با اشعار زیبایی از حافظ؟ قطعا این سررسیدهای سفارشی بی نظیر خواهند بود.

سررسید سفارشی 

هر آنچه در ذهن دارید می تواند به واقعیت تبدیل شود. در واقع گاموت پرینت تمامی درخواست های شما و یا ایده هایتان را عملی میکند. در نظر داشته باشید که در انتهای فصل زمستان و سه ماه آخر سال مجموعه گاموت پرینت در روزهای اوج کار خود به سر می برد. پس برای سفارش سررسید خاص و سالنامه فانتزی کمی زودتر از پیک کاری با ما تماس بگیرید. خرید سررسید آنلاین را با قیمت های استثنایی در گاموت پرینت تجربه کنید.

مشاهده کاتالوگ و انواع سررسید ۱۴۰۳

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گاموت

مشتریان گاموت

مورد اعتماد برترین برندها هستیم

جهان
بارز
ایران رادیاتور
کویر موتور
بهران
مپنا
اسنوا
مدیا پردازش
میهن
نیلپر
زرفام
021-91004232