سررسید دستیار

سررسید دستیار شامل اطلاعات تحویل سال، اطلاعات دارنده سالنامه، سال در یک نگاه، تقویم به‌صورت هفته شمار و ماه شمار می‌شود. در انتهای این نوع سررسید که به‌عنوان یک ابزار برنامه‌ریزی و یادداشت‌برداری مورد‌استفاده قرار می‌گیرد، اطلاعات مهندسی و تعدادی برگه سفید وجود دارد. قیمت سررسید دستیار با‌توجه‌به نوع جلد، جنس کاغذ و جلد، ابعاد و سایر ویژگی‌های اختصاصی متناسب با سلیقه شما متفاوت خواهد بود. از‌این‌رو هنگام سفارش سررسید دستیار باید علاوه‌بر کیفیت و زیبایی به این نکات نیز توجه کنید. 

آشنایی با ویژگی‌های سررسید دستیار 

سررسیدهای دستیار عموماً برای استفاده در حوزه‌های فنی و مهندسی طراحی شده‌اند و اطلاعات مرتبط با این رشته‌ها را در بر می‌گیرند. 50 تا 100 صفحه در این سررسیدها به‌صورت یادداشت و تقویم خام و صفحات شطرنجی نیز وجود دارد. 

شما می‌توانید سررسیدهای دستیار را با جلد چرم، جیر و با کاغذ کرم از چاپخانه گاموت تحت عنوان سررسید اختصاصی سفارش دهید. سررسیدهای دستیار از نظر طراحی، جلد، نوع کاغذ، صحافی و چاپ قابل سفارشی‌سازی هستند. همچنین امکان چاپ اطلاعات فنی و مهندسی مختلف روی آن‌ها نیز وجود دارد. 

معرفی کاربرد‌های گوناگون سر رسید دستیار مهندسی

سر رسید دستیار مهندسی، نوعی سالنامه محسوب می‌شود که برای استفاده مهندسین طراحی شده است؛ بنابراین شما می‌توانید این نوع سررسید را به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی برند خود به مهندسان و افراد فعال در حوزه ساخت‌وساز و هم‌چنین مدیران و کارمندان سفارش دهید. از کاربردهای سر رسید دستیار مهندسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • درج تاریخ در صفحات به‌صورت دلخواه
  • استفاده از صفحات یادداشت برای نوشتن توضیحات بیشتر
  • افزودن جلسات و مذاکرات
  • درج یادداشت‌های روزانه و زمان‌بندی برنامه‌ها
  • نوشتن برنامه‌های موجود در روزهای آینده

امکان سفارش اختصاصی سررسید دستیار همچون تقویم رومیزی اختصاصی با طرح و رنگ دلخواه از گاموت فراهم شده است. شما می‌توانید تولید این مدل سررسید را در ابعاد مورد‌نظر و با طراحی منحصر‌به‌فرد به چاپخانه گاموت بسپارید. 

بررسی نکات مهم در خرید و سفارش سررسید دستیار اختصاصی 

هنگام انتخاب و سفارش سر رسید دستیار اختصاصی، در ابتدا باید به نیازهای خود و کاربردی که از سررسید انتظار دارید توجه کنید. از انتخاب جلد مناسب با طرح و متریال دلخواه گرفته تا تعیین نوع کاغذ و رنگ آن، هر انتخاب تاثیری مستقیم بر کارایی و ظاهر سررسید شما خواهد داشت.

علاوه‌بر‌این، هم‌چون سفارش سالنامه وزیری تصمیم‌گیری در مورد صحافی و نوع چاپ بر‌اساس نیازهای شما در خرید سررسید دستیار اهمیت دارد. در نظر داشته باشید که قیمت سررسید دستیار اختصاصی به نوع صحافی، جنس جلد و ویژگی‌های سفارشی مدنظر شما بستگی دارد. در چاپخانه گاموت امکان سفارش و خرید سر رسید دستیار مهندسی با بالاترین تنوع برای شما فراهم شده است. همچنین می‌توانید افزودنی‌های اختصاصی ازجمله چاپ لوگو، چاپ لت گلاسه، آستر بدرقه و حک لوگو فلزی را نیز روی جلد سررسید دستیار خود سفارش دهید.