سررسید کیفی

سررسید کیفی در جنس‌های مختلف از جمله چرم و ترمو در چاپخانه گاموت قابل‌سفارش هستند. این سر رسید‌ها از امکاناتی نظیر بسته‌شدن به‌صورت زیپی یا مگنتی برخوردار هستند و به دلیل ساختار صفحات برای یاداداشت‌ها و برنامه‌ریزی‌های روزانه، انتخاب مناسبی برای افراد مختلف نظیر دانشجویان، کارمندان، استادان، معلمان و هم‌چنین مدیران به شمار می‌روند. سررسیدهای کیفی گاموت با کاغذها و جلد‌هایی مقاوم و هم‌چنین روش صحافی با‌کیفیت و امکاناتی دیگر همچون جای مدارک و جای خودکار طراحی و چاپ می‌شوند.

آشنایی با ویژگی‌ها و امکانات سررسید کیفی 

شما برای سفارش سررسید 1403 به‌عنوان هدیه یا محصولی تبلیغاتی می‌توانید سررسید‌های کاربردی کیفی را انتخاب کنید. این سررسیدها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که علاوه‌بر داشتن فضای کافی برای برنامه‌ریزی و یادداشت‌برداری روزانه، امکاناتی مانند جیب‌های داخلی و محفظه‌های متعدد برای نگهداری اقلام جانبی را فراهم می‌کنند. از سایر ویژگی‌های سررسید کیفی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • فضای مناسب برای برنامه‌ریزی و یادداشت‌برداری روزانه
  • جیب‌های داخلی متعدد برای نگهداری کارت ویزیت، اسناد و مدارک و جزوه‌
  • طراحی مستحکم و دوام بالا
  • داشتن فضایی مخصوص برای نگهداری قلم یا خودکار
  • داشتن نوار یا روبان برای نشان دادن روز فعلی در سررسید
  • برخورداری از یک تقویم کامل سالانه برای نمایش ماهانه و هفتگی

این ویژگی‌ها به شما اجازه می‌دهد تا نه‌تنها برنامه‌ریزی موثری برای کارهای روزانه خود داشته باشید، بلکه سازماندهی اسناد و لوازم جانبی خود را نیز به بهترین شکل ممکن انجام دهید. سررسیدهای کیفی با این ویژگی‌ها، انتخابی مناسب برای افراد حرفه‌ای، دانشجویان و مهندسان و مدیران محسوب می‌شوند. 

بررسی ابعاد و سایز سررسیدهای کیفی 

سررسیدهای مدل کیفی در ابعاد و سایزهای مختلف زیر تولید می‌شوند تا به نیازهای متفاوت کاربران پاسخ می‌دهند: 

  • سررسید مربع و با اندازه تقریبی 21×21، 16×16 یا 17×17
  • سررسید رحلی با سایز ۲۹*۲۱ 
  • سررسید پالتویی سایز 17×12 یا 13×22
  • سررسید ارگنایزر با ابعاد ۲۳×۱۷ 

شما می‌توانید این مدل سررسید‌ها را با سایز دلخواه در ست مدیریتی تبلیغاتی خود در کنار اقلامی مانند جاسوئیچی و خودکار از چاپخانه گاموت سفارش دهید. 

بررسی جنس کاغذ در سررسید‌های کیفی 

سررسیدهای مدل کیفی که در انواع مختلف ست مدیریتی تبلیغاتی و هدیه کاربرد دارند، اغلب از کاغذ تحریر ۷۰ گرم با رنگ سفید و کرم طراحی و چاپ می‌شوند. کاغذ سفید برای خوانایی بالا و کاغذ کرم برای کاهش انعکاس نور و خستگی چشم مفید است. 

یکی دیگر از کاغذ‌های مورد‌استفاده در تولید سررسید کیفی کاغذ گلاسه است که پوششی براق یا نیمه‌براق دارد و برای تصاویر و چاپ‌های رنگی در سررسید کیفی استفاده می‌شود. کاغذ گلاسه برای سررسید‌هایی که شامل تصاویر با کیفیت بالا هستند یا برای سررسیدهای تبلیغاتی و نمایشگاهی مناسب است. 

معرفی بهترین جنس جلد سر رسید کیفی

بهترین جنس جلد سررسید‌های کیفی متریال ترمو و چرم است. سررسید کیفی ترمو از مواد پلیمری باکیفیت ساخته شده‌اند و گزینه‌ای مقاوم در برابر آب و خراش هستند. علاوه‌بر این، جلدهای ترمو ظاهری شیک و حرفه‌ای دارند. 

از سوی دیگر، جلدهای چرمی با ظاهری کلاسیک و زیبا، احساس لوکس و حرفه‌ای بودن را القا می‌کنند. سر رسید کیفی چرم طبیعی با گذشت زمان زیباتر شده و برای افرادی که به دنبال ظاهری شیک و ماندگار هستند، گزینه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود.

نکات مهم در سفارش و خرید سررسید کیفی

هنگام خرید سررسید کیفی، اولویت اصلی باید روی کیفیت و کارایی باشد. انتخاب سایز مناسب، متناسب با نیازهای روزانه و هم‌چنین بودجه مدنظر نیز اهمیت دارد. انتخاب جلدهایی با جنس‌های با‌کیفیت همچون چرم یا ترمو نیز علاوه‌بر زیبایی، دوام و استحکام سر رسید مدل کیفی را تضمین می‌کند. در نظر گرفتن کیفیت کاغذ و طراحی داخلی سررسید برای برنامه‌ریزی و یادداشت‌برداری نیز بسیار حائز‌اهمیت است. 

همچنین، در صورت نیاز به سررسید سفارشی، بررسی امکاناتی مانند حکاکی نام برند یا لوگو ضروری خواهد بود. گاموت انواع سررسید کیفی را با ویژگی‌های اختصاصی برای برندهای مختلف طراحی و چاپ می‌کند؛ شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر با شماره واحد فروش گاموت تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.